PaintShop Pro 2019 już dostępny. Z pomocą SI zamieni zdjęcia w obrazy

PaintShop Pro 2019 już dostępny. Z pomocą SI zamieni zdjęcia w obrazy

PaintShop Pro 2019 już dostępny. Z pomocą SI zamieni zdjęcia w obrazy
09.08.2018 18:06

Nowa wersja wszechstronnego programu graficznego PaintShop Pro 2019 jest już dostępna. Z tym wydaniem dołączył do grona programów wykorzystujących sztuczną inteligencję do tworzenia efektów graficznych, ale to nie jedyna nowość.

Wydana właśnie wersja programu wprowadza między innymi 13 świetnych szablonów dla sztucznej inteligencji Pic-to-Painting, potrafiącej stylizować zdjęcia na wzór obrazów. Model analizuje zawartość zdjęć i wykorzystuje te informacje do „namalowania” obrazu na ich podstawie. Efekty mogą być zaskakująco eleganckie.

Obraz

Nowa wersja programu wprowadza także usprawnienia w dziedzinie prostoty obsługi. Instalacja nowszej wersji programu bezproblemowo przeniesie ustawienia, wtyczki i inną zawartość ze starszej, więc nie mamy o co się martwić. Ponadto interfejs programu pozwala na zmianę rozmiaru tekstu według własnych preferencji. Ponadto pasek narzędziowy do przycinania zdjęć pozwala na szybkie wykonanie popularnych operacji podstawowej obróbki. Ponadto program dostał możliwość edycji obrazów 360°. Nie zabrakło ulepszeń wydajności i poprawek wprowadzonych na podstawie sugestii użytkowników.

PaintShop Pro 2019 jest dostępny także w bardziej rozbudowanej wersji Ultimate. W tej wersji możemy skorzystać także z bardziej zaawansowanych wtyczek, bazujących na innych programach firmy Corel PhotoMirage Express pozwala szybko tworzyć piękne animacje ze zdjęć i łatwo udostępniać je w mediach społecznościowych. Painter Essentials 6 to nowe, uproszczone wydanie fenomenalnego programu do malowania z wykorzystaniem narzędzi symulujących prawdziwe materiały malarskie. Perfectly Clear 3.5 SE z kolei to narzędzie do poprawiania zdjęć na podstawie parametrów różnych aparatów fotograficznych i obiektywów.

PaintShop Pro 2019 jest dostępny w wersji testowej. Pełna wersja nie jest droga – kosztuje 299 zł w wersji klasycznej i 399 zł w wersji Ultimate. Dzięki temu spokojnie może konkurować z produktami Adobe w dziedzinie retuszu zdjęć i projektowania grafiki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)