Parkowanie we Wrocławiu będzie trochę łatwiejsze: abonament opłacimy online

Parkowanie we Wrocławiu będzie trochę łatwiejsze: abonament opłacimy online

Parkowanie we Wrocławiu będzie trochę łatwiejsze: abonament opłacimy online
26.01.2018 11:33, aktualizacja: 26.01.2018 11:46

Po wprowadzeniu wypożyczalni aut elektrycznych do Wrocławia zmotoryzowani mieszkańcy tego miasta dostali kolejną ciekawą nowość. Za abonamenty parkingowe można zapłacić online w podobny sposób, jak jest to już możliwe w Szczecinie.

System elektronicznych płatności za abonamenty parkingowe pozwala parkującym szybko i wygodnie wykupić sobie możliwość parkowania we wskazanych strefach. Operatorem jest firma Płatności Online Blue Media, obsługująca między innymi szybkie przelewy, karty płatnicze i system BLIK. Wcześniej było to możliwe tylko po wykonaniu przelewu na konto Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

Kierowca może teraz załatwić wszystkie niezbędne kroki na stronie wroclaw.e-abonamenty.pl, gdzie kierowcy mogą zakładać konta, by zarządzać swoimi abonamentami parkingowymi. Na stronie wybieramy strefę, w której będzie można zostawiać samochód bez płacenia w parkomacie (w razie potrzeby można skorzystać z map, sprawdzenie cennika nie wymaga logowania), czas i podajemy dane samochodu. Na koniec płacimy online wybraną metodą.

Po wykonaniu tych kroków otrzymamy PDF, z którego należy wydrukować odpowiednią wkładkę do samochodu, informującą o opłaconym abonamencie. Z punktu widzenia klienta system ten nie różni się od sklepu internetowego. Na razie nie ma też widoków na to, by we Wrocławiu łatwiej było znaleźć miejsca do parkowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)