iOSBezpieczeństwoMenedżery hasełPassword Boss Free Password Manager
Password Boss Free Password Manager ikona

Password Boss Free Password Manager

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Password Boss Free Password Manager można wygodnie zarządzać hasłami do usług internetowych, a także danymi kont bankowych i kart kredytowych. Oferuje też dodatkowe usługi, m.in. generator silnych haseł do usług internetowych oraz bezpieczną przeglądarkę.

Podstawowa wersja aplikacji Password Boss Password Manager pozwala korzystać z silnych haseł, z których każde dotyczy odrębnej witryny internetowej. Program sam zajmie się autouzupełnianiem danych w stosownych formularzach internetowych. Wystarczy jedynie stworzyć konto w aplikacji, a następnie hasło główne (opcjonalnie można też ustawić w aplikacji kod PIN). Wszystkie dane powierzone aplikacji są zabezpieczone 256-bitowym szyfrem AES (z 64 tysiącami rund soli w algorytmie wyprowadzania klucza PBKDF2), dodatkowo są szyfrowane i deszyfrowane tylko lokalnie.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość wykorzystania dwuetapowego uwierzytelniania, w którym hasło jest łączone z kodem generowanym na smartfonie. Program pozwala też na bezpieczne współdzielenie tych informacji i tworzenie bezpiecznej kopii zapasowej naszych danych w chmurze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową. Zaprojektowano ją z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości i potrafi m.in. blokować złośliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe.

Aplikacja w wersji Premium jest dostępna przez 30 dni po zainstalowaniu. Później należy opłacić abonament, który wynosi ok. 55 dolarów za 3 lata, ok. 45 dolarów za 2 lata oraz ok. 30 dolarów, jeśli zdecydujemy się opłacać go rokrocznie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPassword Boss
Liczba pobrań85
Data aktualizacji21 wrz 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Password Boss Free Password Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)