AndroidBezpieczeństwoMenedżery hasełPassword Boss Password Manager
Password Boss Password Manager ikona

Password Boss Password Manager5.5.10182

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Password Boss Password Manager to aplikacja do zarządzania hasłami do usług internetowych oraz danymi kont bankowych i kart kredytowych. Oferuje też dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa, m.in. generator silnych haseł.

Podstawowa wersja aplikacji Password Boss Password Manager pozwala korzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Najpierw trzeba stworzyć konto w aplikacji, a następnie hasło główne (opcjonalnie można też ustawić w aplikacji kod PIN). Po dokonaniu tej konfiguracji, aplikacja zajmie się wypełnianiem wszelkich formularzy logowania do usług internetowych formularzy (przyspieszając np. rejestrację w sklepach internetowych). Wszystko jest zabezpieczone 256-bitowym szyfrem AES (z 64 tysiącami rund soli w algorytmie wyprowadzania klucza PBKDF2), a dane są szyfrowane i deszyfrowane tylko lokalnie.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest możliwość wykorzystania dwuetapowego uwierzytelniania, w którym hasło jest łączone z kodem generowanym na smartfonie. Program pozwala też na bezpieczne współdzielenie tych informacji i bezpieczną kopię zapasową w chmurze. Aplikacja oferuje też wbudowaną przeglądarkę internetową. Zaprojektowano ją z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości i potrafi m.in. blokować złośliwe oprogramowanie oraz ataki phishingowe.

Aplikacja w wersji Premium jest dostępna przez 30 dni po zainstalowaniu. Później należy opłacić abonament, który wynosi ok. 55 dolarów za 3 lata, ok. 45 dolarów za 2 lata oraz ok. 30 dolarów, jeśli zdecydujemy się opłacać go rokrocznie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPassword Boss
Liczba pobrań167
Data aktualizacji8 cze 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Password Boss Password Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)