Pierwsza wersja Release Candidate Windows 7 SP1

Pierwsza wersja Release Candidate Windows 7 SP1

Wojciech Cybulski
27.10.2010 09:02

Microsoft udostępnił wersję Release Candidate dodatku Service Pack 1 dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2.

Pierwszy Service Pack dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2 nie wprowadza zbyt wielu nowości. W skład dodatku wchodzą przede wszystkim aktualizacje, które zostały do tej pory udostępnione poprzez Windows Update i inne kanały dystrybucji. Ponadto SP1 zawiera dwie nowe funkcje dla systemu Windows Server 2008 R2 - Dynamic Memory i RemoteFX. Są one związane z wirtualizacją i będą wykorzystywane głównie w warunkach korporacyjnych. Dla systemu Windows 7 nowych funkcji nie przewidziano. Microsoft podkreśla, że głównym celem wydania SP1 dla Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 jest zwiększenie niezawodności tych systemów. Nie bez znaczenie jest także fakt, że wiele firm i osób prywatnych opóźnia migrację na najnowszą wersję Windows do momentu ukazania się pierwszego Service Packa. Firma poinformowała, że Service Pack 1 RC jest ostatnim wydaniem testowym tego dodatku. Finalna wersja SP1 dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 zostanie udostępniona w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Service Pack 1 RC dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 można pobrać bezpośrednio z Microsoft Download Center. Należy pamiętać że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)