Pierwsze testy SP1 dla Windows 7 już wkrótce?

Pierwsze testy SP1 dla Windows 7 już wkrótce?

Wojciech Cybulski
04.01.2010 22:47

Microsoft przygotowuje się do przeprowadzenia zewnętrznych testów pierwszego zbiorczego zestawu poprawek dla Windows 7. Jak zauważył Rafael Rivera na łamach bloga WithinWindows, usługa Windows Update rozpoczęła już dodawanie do rejestru systemowego kluczy kwalifikujących, które umożliwią wybranym użytkownikom Windows 7 zainstalowanie testowych wydań Service Pack 1.

Patrząc wstecz na historię publikacji zbiorczych zestawów poprawek Service Pack należy oczekiwać, że w tym roku Microsoft zdecyduje się na wydanie SP1 dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Zwykle pierwszy SP jest udostępniany użytkownikom końcowym rok po wydaniu danej wersji systemu, tak więc pierwszego zbiorczego zestawu poprawek dla Windows 7 należy oczekiwać na jesieni tego roku.

Testowe wydania SP1 beta powinny ujrzeć światło dzienne na przełomie drugiego i trzeciego kwartału. Obecność w rejestrze kluczy mających umożliwić pobranie paczek pozwala sądzić, że Microsoft chce wkrótce rozpocząć pierwsze testy w wąskim kręgu użytkowników - prawdopodobnie subskrybentów TechNet i innych podobnych programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)