Pixelmator – Makowy konkurent Photoshopa teraz także dla iPhone'a

Pixelmator – Makowy konkurent Photoshopa teraz także dla iPhone'a
Paweł Piskurewicz

29.05.2015 14:30, aktual.: 29.05.2015 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pixelmator to bardzo popularny wśród posiadaczy urządzeń z systemem OS X edytor grafiki. Często wymienia się go jako prostszą i tańszą alternatywę dla Photoshopa. Pod koniec ubiegłego roku program doczekał się wersji mobilnej na iPada, a teraz przyszła pora także na iPhone’a.

Aplikacja została wydana jako uniwersalna, co oznacza, że jeżeli ktoś już wcześniej zakupił wersję na iPada, może teraz swobodnie pobrać edycję na smartfony. Cena aplikacji nie należy do niskich. Za Pixelmatora w wersji dla iOS przyjdzie nam zapłacić 4,99 euro. Autorzy chwalą się dobrym wsparciem dla rozwiązań Apple'a – Pixelmator integruje się z iCloudem, obsługuje funkcję Handoff, czyli kontynuacja pracy na wybranym pliku po zmianie urządzenia, wspiera rozszerzenia, a także procesory 64-bitowe.

Pixelmator for iPhone Overview

Wśród możliwości aplikacji na pewno warto wspomnieć o obsłudze formatu PSD (Photoshopa) oraz możliwości pracy na warstwach. Nie zabrakło także sporej ilości filtrów, narzędzi do retuszu, zmiany rozdzielczości i zabawy kolorami oraz różnych pędzli. Pixelmator pozwala nie tylko edytować zdjęcia i grafiki, ale również tworzyć nowe. Część narzędzi nie jest dostępna od razu po zainstalowaniu, a niektóre wymagają pobrania osobno, co pozwala ograniczyć ilość zajmowanego przez aplikację miejsca.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Użytkownicy desktopowego Pixelmatora wraz z wersją dla smartfonów otrzymali dodatkową możliwość wprowadzania prostych poprawek, edycji czy też przeglądania przesłanych grafik. Pixelmatora w wersji dla iPada i iPhone’a znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Wymagany jest system iOS w wersji minimum 8.3.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)