AndroidMultimediaInne programy multimedialnePlex for Android
Plex for Android ikona

Plex for Android9.28.0.3162

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plex for Android to mobilna wersja aplikacji Plex Media Player. Podobnie jak desktopowa edycja, daje ona dostęp do biblioteki multimediów zgromadzonych na naszym serwerze, ale także odtwarzanie plików przechowywanych na pamięci urządzenia . Zgromadzone pliki możemy przeglądać na urządzeniu mobilnym, wystarczy tylko dostęp do sieci. Jednak by uzyskać pełną funkcjonalność, należy skorzystać z płatnej subskrypcji.

Niestety, w darmowej wersji nałożone są ograniczenia na odtwarzanie mediów z naszego serwera z Plex Media Server. Jesteśmy ograniczeni do minuty danego utworu czy wideo, a na zdjęcia nakładany jest znak wodny. Aplikacja w bezpłatnej edycji lepiej więc sprawdzi się w zdalnym sterowaniu desktopowym programem.

Po wykupieniu subskrypcji zyskujemy przydatne funkcje, w tym automatycznie konwertowanie w powietrzu plików na format, który będzie obsługiwany przez dane urządzenie. Będziemy mogli dzielić się plikami ze znajomymi i rodziną. Dodatkowo pojawi się opcja synchronizacji danych, by na smartfonie lub tablecie mieć do nich dostęp nawet w trybie offline.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlex
Liczba pobrań1 095
Data aktualizacji20 sie 2023
Rozmiar pliku20.29 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Plex for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)