bESGzbzF
Plex for Android ikona

Plex for Android8.25.1.28703

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Plex for Android to mobilna wersja aplikacji Plex Media Player. Podobnie jak desktopowa edycja, daje ona dostęp do biblioteki multimediów zgromadzonych na naszym serwerze, ale także odtwarzanie plików przechowywanych na pamięci urządzenia . Zgromadzone pliki możemy przeglądać na urządzeniu mobilnym, wystarczy tylko dostęp do sieci. Jednak by uzyskać pełną funkcjonalność, należy skorzystać z płatnej subskrypcji.

bESGzbzH

Niestety, w darmowej wersji nałożone są ograniczenia na odtwarzanie mediów z naszego serwera z Plex Media Server. Jesteśmy ograniczeni do minuty danego utworu czy wideo, a na zdjęcia nakładany jest znak wodny. Aplikacja w bezpłatnej edycji lepiej więc sprawdzi się w zdalnym sterowaniu desktopowym programem.

Po wykupieniu subskrypcji zyskujemy przydatne funkcje, w tym automatycznie konwertowanie w powietrzu plików na format, który będzie obsługiwany przez dane urządzenie. Będziemy mogli dzielić się plikami ze znajomymi i rodziną. Dodatkowo pojawi się opcja synchronizacji danych, by na smartfonie lub tablecie mieć do nich dostęp nawet w trybie offline.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentPlex
Liczba pobrań306
Data aktualizacji26 lis 2021
Rozmiar pliku20.29 MB
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Plex for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGzbzR
Komentarze (2)
bESGzbAD