Plex Media Player ikona

Plex Media Player1.44.0.2981

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Po zbudowaniu własnej biblioteki multimediów za pomocą narzędzia Plex Media Server, wypadałoby mieć do niej klienta zapewniającego wygodny dostęp. Tutaj z pomocą przychodzi Plex Media Player, który wraz z wydaniem wersji 1.2 stał się darmową aplikacją. Dzięki niemu zyskamy dostęp do naszych zasobów z całej sieci.

Plex Media Player składa się z dwóch interfejsów. Pierwszy, który automatycznie dostępny jest po przejściu do trybu okienka, umożliwia wygodny dostęp do przeglądania i zarządzania multimediami. Drugi, który uruchamiany jest w trybie pełnoekranowym, to przede wszystkim odtwarzacz mediów. Interfejs został stworzony zarówno z myślą o niewielkich ekranach laptopów, jak i o dużych telewizorach.

Biblioteka przedstawiana jest w formie przejrzystego interfejsu. Przy dostarczeniu odpowiedniej ilości danych, otrzymujemy duże grafiki i szczegółowe informacje opisujące dany plik. Poruszanie się po programie jest wygodne, chociaż wymaga kilku przyzwyczajeń. Nie wszystkie opcje dostępne są na ekranie, czasami trzeba wykonać odpowiedni gest, by zyskać dostęp chociażby do dodatkowych opcji.

Udostępnij
Plex Media Player 1.44.0.2981wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentPlex
Liczba pobrań1 968
Data aktualizacji28 kwi 2022
Rozmiar pliku173.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Plex Media Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)