Plus z promocjami dla nowych klientów: rok ważności konta lub 10 GB

Plus z promocjami dla nowych klientów: rok ważności konta lub 10 GB

Plus z promocjami dla nowych klientów: rok ważności konta lub 10 GB
26.10.2015 13:39

Plus wystartował z nowymi promocjami. Pierwsza skierowana jest dla nowych klientów, którzy mogą otrzymać rok ważności konta za 0 zł. Z drugiej również skorzystają nowi klienci, którzy po zakupie startera Plush na Kartę mogą dostać gratis pakiet 10 GB.

Pierwsza promocja wprowadzona do oferty Plusa to Ja + ROK WAŻNOŚCI KONTA za 0 zł do startera. Skierowana jest ona dla wszystkich nowych klientów, którzy kupią starter Plus na Kartę Rozmowy i SMS-Y bez limitu w sieci. Z promocji może skorzystać każdy kto spełni następujące warunki: kupi starter z naklejką RWK za 0 zł, wyśle SMS pod numer 80988 o treści RWK i w ciągu 30 dni od włączenia usługi doładuje konto za minimum 5 zł. To wystarczy, aby mieć konto ważne przez 365 dni. Promocja trwa do końca marca 2016 roku.

Obraz

Druga promocja skierowana jest dla nowych klientów, którzy kupią starter Plush na Kartę. Mogą oni otrzymać gratis dodatkowo pakiet 10 GB. W celu skorzystania z promocji należy: kupć starter Plush na Kartę, włączyć jedną z promocji: Internet, SMS-y i 9 gr/min, Internet i SMS-y, Rozmowy, SMS-y i 1 GB lub Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy dodatkowe 10 GB. Promocja trwa do końca marca 2016 roku, a pakiet można wykorzystać do końca okresu głównej promocji z Internetem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)