PocketBook Touch HD 3 dostał aktualizację, wraz z nią Legimi i czytanie w abonamencie

Legimi już działa na czytniku PocketBook Touch HD 3
Legimi już działa na czytniku PocketBook Touch HD 3

27.02.2019 15:40, aktual.: 27.02.2019 21:48

Świetny czytnik e-booków PocketBook Touch HD 3 dostał aktualizację oprogramowania, a wraz z nią nowość, o którą wielu czytelników pytało – klienta księgarni Legimi, która umożliwia czynnie książek elektronicznych w abonamencie. PocketBook przyznaje, że nie było jeszcze modelu, dla którego aplikacja Legimi była tak oczekiwana.

PocketBook Touch HD 3 to jeden z bardziej zaawansowanych czytników e-booków firmy PocketBook. Urządzenie dostało dobrej jakości ekran typu E Ink o rozdzielczości (1072 × 1448 pikseli, 300 DPI) z warstwą dotykową i podświetleniem LED, którego temperaturę i jasność można kontrolować. Ponadto czytnik został wyposażony w łączność Bluetooth, odtwarzacz audiobooków i syntezator mowy. Wszystko zostało zamknięte w bardzo ładnej obudowie i spełnia normę IPx7 dzięki ochronie HZO.

PocketBook Touch HD 3 już z aplikacją Legimi
PocketBook Touch HD 3 już z aplikacją Legimi

Programiści firm PocketBook i Legimi mieli sporo pracy. Nowa wersja oprogramowania wprowadza nie tylko obsługę abonamentu Legimi na PocketBooka Touch HD 3, ale także ją usprawnia. W Legimi dla PocketBooków mamy już możliwość przeglądania e-booków w kolekcji według kolejności pobierania na czytnik, a także usuwania z listy książek już przeczytanych. Ta druga funkcja działa w połączeniu z aplikacją mobilną Legimi – Jeśli usuniemy przeczytaną książkę ze swojej półki na smartfonie, po synchronizacji zniknie ona także z półki na PocketBooku.

Najnowsze oprogramowanie dla PocketBooka Touch HD 3 powinno zostać pobrane automatycznie po podłączeniu czytnika do Wi-Fi. Można też ściągnąć je samodzielnie ze strony producenta (wersja 5.19.832) na komputer, a następnie skopiować do folderu głównego pamięci czytnika plik SWUPDATE.BIN. Następnie w sekcji Ustawienia → Oprogramowanie uruchomić polecenie Aktualizacja oprogramowania. Klient Legimi zastąpi domyślą aplikację sklepu z e-bookami (Bookland).

Legimi planuje już niedługo wprowadzić PocketBook Touch HD 3 do swojej oferty abonamentowej. Będzie to jeden z czytników, które można mieć „za złotówkę”, obok kilku modeli marki inkBOOK.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)