Podróż z mikrusem - recenzja Acera Aspire ONE D255

Strona głównaPodróż z mikrusem - recenzja Acera Aspire ONE D255
19.02.2011 15:32
Redakcja
Redakcja

W naszym labie kolejna recenzja. Tym razem dzielimy się wrażeniami z pracy z nietypowym netbookiem Acer Aspire ONE D255.

Netbooki zadomowiły się już dość mocno na naszym rynku. Coraz trudniej przekonać przyszłych klientów do produktu konfiguracją czy designem. Producenci mikrusów silą się jak mogą, aby wprowadzić coś innowacyjnego. Dobrym przykładem tego trendu jest firma Acer, której seria notebooków Aspire ONE wyposażona została w dwa systemy operacyjne - Windows 7 Starter i Android. Czy Google Android ma szansę zaistnieć na rynku netbooków? Czy Microsoftowi rośnie kolejna konkurencja na rynku systemów operacyjnych dla komputerów? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w niniejszej recenzji netbooka Acer Aspire ONE D255, który towarzyszył nam przez ostatni miesiąc.

Zapraszamy do lektury artykułu Acer Aspire ONE D255 - podróż z mikrusem.

Polecamy także wcześniejsze materiały m.in. recenzję ładowarki Technoline BC-900, notebooka Lenovo ThinkPad T410, artykuł o USB 3.0 w dyskach Transcend, test notebooka Sony VAIO Z13, czy spostrzeżenia na temat smartfona BlackBerry 9800 Torch.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)