Pokemon GO – LocationSpoof ikona

Pokemon GO – LocationSpoof1.2.1

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaPokemon GO – LocationSpoof
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pokemon GO – LocationSpoof to program, który pozwala bardzo łatwo oszukiwać w grze Pokemon GO na iOS. Program wymaga obecności środowiska programistycznego Xcode, Apple ID, możliwości podłączenia iPhone'a do Maca kablem i korzystania z połączenia internetowego.

Po pierwszym uruchomieniu programu wystartuje także Xcode z załadowanym projektem. W nim należy przejść do właściwości (General) i zmienić identyfikator pakietu na własny (na przykład com.xyrcon.pokemon-webspoof) oraz zalogować się na konto Apple ID (nie trzeba mieć konta deweloperskiego). Skompilowaną aplikację należy uruchomić na iPhonie podłączonym kablem do Maca. Instrukcję oraz rozwiązania problemów można znaleźć na stronie projektu na GitHubie.

Po drodze można napotkać kilka problemów, ale Xcode podpowiada rozwiązania na bieżąco. W opcjach debugowania Xcode należy aktywować pokemonLocation jako symulację położenia. Po prawidłowym uruchomieniu aplikacji na telefonie i zalogowaniu do gry, w programie na Macu można pozorować położenie, poruszać się po mapie strzałkami lub włączyć „autopilota” i pozwolić postaci przemieszczać się do wybranego miejsca z ustaloną prędkością. Program pozwala też symulować losowe ruchy, wynikające z niedokładności systemu GPS.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentiam4x
Liczba pobrań160
Data aktualizacji13 mar 2017
Rozmiar pliku64.37 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Pokemon GO – LocationSpoof ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)