Polecamy czytniki RSS na każdą okazję

Polecamy czytniki RSS na każdą okazję

Redakcja
01.08.2011 17:16

Który z czytników RSS jest najlepszy? Z którego można korzystać zarówno w smartfonie i komputerze, a który najlepiej współpracuje z serwisami społecznościowymi?

Prezentujemy krótką listę najciekawszych programów do przeglądania kanałów informacyjnych. W dobie powszechnego dostępu do wiadomości, artykułów, multimediów czy nawet książek w Sieci, warto zastanowić się nad dobrym narzędziem do ich filtrowania. Internauci coraz częściej sięgają po narzędzia, które przesieją nieistotne treści, a zarazem ułatwią dostęp do najświeższych i najciekawszych materiałów.

W naszym najnowszym artykule, Jak czytać? Przegląd czytników RSS, prezentujemy siedem programów do przeglądania kanałów informacyjnych. Pięć z nich to narzędzia przeznaczone dla desktopowych systemów operacyjnych (Windows, Linux, Mac), dwa zaś to wersje dedykowane urządzeniom mobilnym (Android i iOS). Zachęcamy również Was do przedstawiania ulubionych aplikacji w komentarzach do tekstu. Szczególnie zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat tych aplikacji, które umożliwiają synchronizację ustawień między różnymi urządzeniami.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)