Polowanie na licencje rozpoczęte!

Polowanie na licencje rozpoczęte!

Redakcja
14.01.2013 18:00, aktualizacja: 14.01.2013 19:13

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynamy Polowanie na licencje! Na upolowanie ponownie czeka 500 licencji na komercyjne oprogramowanie dostępne w katalogu dobrychprogramów.

Zasady Polowania są bardzo proste. Wystarczy odszukać w naszym portalu program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

Obraz

Podpowiedzią do dzisiejszego polowania jest: Twoje zawołanie rozkazem się stanie. Zapraszamy wszystkich do zabawy, sugerujemy jednak pośpiech — inni myśliwi też nie próżnują :-) Przypominamy, że do wzięcia udziału w Polowaniu wymagane jest zalogowanie się w naszym portalu. Prosimy też, aby do zakończenia polowania powstrzymać się od jakichkolwiek podpowiedzi w trakcie dyskusji w komentarzach pod newsem. Nie psujmy zabawy innym... ;-)

Aktualizacja, 14.01.2013 19:15

Zakończyliśmy polowanie na licencje. Dzisiaj do upolowania przygotowaliśmy 500 licencji na program Spikit.

Spikit to rodzimej produkcji oprogramowanie do sterowania systemem Windows za pomocą mowy, i to w naszym ojczystym języku! :-) Dzięki tej aplikacji każdy może pozwolić sobie na bezdotykową pracę z komputerem i wykonywać większość codziennych zadań za pomocą własnoręcznie wprowadzonych komend głosowych (lub tych dostarczonych razem z programem). Spikit został zaprojektowany w sposób, który daje użytkownikowi nieograniczoną swobodę wyboru słów i zwrotów pełniących później rolę poleceń głosowych. Program umożliwia także tworzenie wiadomości tekstowych w oparciu o metodę słownikową. Lista dostępnych do wykorzystania wyrazów może być dowolnie modyfikowana przez użytkownika, domyślnie jest to 1000 najczęściej wykorzystywanych słów w języku polskim. Autorem programu jest jeden z naszych stałych czytelników - alucosoftware. Na łamach swojego bloga stale informuje on o postępach w rozwijaniu programu.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie, licencje powinny pojawić się w Waszych profilach w ciągu kilku najbliższych dni. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach i akcjach!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (259)