Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze

Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze

Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze
26.05.2015 18:06, aktualizacja: 26.05.2015 19:33

Na Humble Bundle ponownie za grosze możemy stać się właścicielami interesujących produkcji. Tym razem oferowane są gry przygodowe stworzone przez polskie studio Artifex Mundi. Z tej promocji mogą skorzystać właściciele urządzeń mobilnych, a teraz także użytkownicy komputerów, w tym również tych z Linuksem.

Produkcje tworzone przez Artifex Mundi najczęściej charakteryzują się ciekawą historią, a także masą łamigłówek do rozwiązania. Gry zdobyły uznanie wśród wielu graczy, co widać chociażby po wysokich ocenach w sklepu Google. Ceny gier Artifex Mundi często przekraczają 10 złotych, a więc jeśli planowaliście zakup jednego z tytułów, to teraz jest ku temu świetna okazja.

Obraz

Pierwszą, podstawową paczkę składającą się z trzech produkcji – Deadly Puzzles, Time Mysteries 1 i Time Mysteries 1 dostaniemy już za 0,01 dolarów. Po zapłaceniu więcej niż wynosi średnia wpłat (obecnie 5,99 dolarów) dostaniemy dodatkowo cztery tytuły - Demon Hunter, Grim Legends, Time Mysteries 2 oraz Time Mysteries 3. Jeśli planujecie kupno, to warto się pośpieszyć, ponieważ średnia wpłat ciągle rośnie. Natomiast po wpłaceniu minimum 9 dolarów otrzymamy kolejne dwa tytuły – Grim Legends 2 i Enigmatis 2. Warto zauważyć, że wszystkie gry z wyjątkiem Deadly Puzzles (tylko Android) dostępne są urządzenia mobilne działające pod kontrolą Androida, a także na komputery z Windows, OS X lub Linuksem.

Płacąc minimum 9 dolarów otrzymujemy dostęp do 9 produkcji, z czego tylko jedna nie działa na Linuksie. Pełna paczka gier powinna dostarczyć zabawy na wiele długich godzin. Zadowoleni będą przede wszystkim fani łamigłówek, oczywiście nie tylko oni powinni zainteresować się tą ofertą. Warto się pośpieszyć, ponieważ promocja kończy się za 6 dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)