Ponownie pobiegamy po dachach, zapowiedziano Mirror's Edge Catalyst

Ponownie pobiegamy po dachach, zapowiedziano Mirror's Edge Catalyst

Ponownie pobiegamy po dachach, zapowiedziano Mirror's Edge Catalyst
10.06.2015 12:58, aktualizacja: 11.06.2015 10:33

Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała długo wyczekiwaną nową odsłonę Mirror's Edge. Będzie ona nosiła podtytuł Catalyst i według pierwszych informacji nie będzie sequelem pierwszej części, mamy dostać zupełnie nową produkcję.

Pierwsza odsłona została wydana w 2008 roku. Gra ukazująca niedaleką przyszłość, w której władza należy do totalitarnego rządu została ciepło przyjęta przez graczy i dziennikarzy, którzy wystawiali produkcji wysokie oceny. Świat, a dokładnie ogromne miasto obserwujemy z oczu bohaterki, która porusza się wykorzystując swoje umiejętności parkour’u. Znaczną większość rozgrywki spędzamy na efektownym, jak najszybszym pokonaniu trasy od punktu A do B, głównie poruszającym się po dachach wieżowców.

Obraz

W związku z tym, że pierwsza część została dobrze przyjęta, to na kolejną odsłonę czekało wielu graczy. W końcu firma Electronic Arts zapowiedziała nową część – Mirror's Edge Catalyst. Produkcja ma nie być bezpośrednią kontynuacją, ale twórcy obiecują, że zobaczymy dobrze znanych bohaterów, a także świat przyszłości, gdzie każdy obywatel jest dokładnie śledzony. Studio DICE poinformowało, że pracę nad Mirror's Edge Catalyst trwają już od dwóch lat, dzięki temu mamy otrzymać bardzo dobrą produkcję, która wciągnie nas na wiele godzin. Gra ma zaoferować sporo ulepszeń i nowych elementów, a także mamy zobaczyć dokładnie przedstawioną historię głównej bohaterki.

Na oficjalnej stronie produkcji oprócz informacji, znajdziemy również opublikowane do tej pory grafiki i zwiastuny. Niestety na nowsze materiały musimy jeszcze poczekać do targów E3. Wówczas powinniśmy poznać więcej informacji. Prawdopodobnie Mirror's Edge Catalyst zobaczmy dopiero na początku przyszłego roku, gra pojawi się na PC oraz konsolach nowej generacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)