Poweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!

Strona głównaPoweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!
12.12.2016 18:04
Poweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!

Szukasz zaawansowanego odtwarzacza muzyki, który będzie działał na Twoim Androidzie? Przed Tobą niepowtarzalna okazja, by za jedyne 50 groszy zgarnąć świetną aplikację Poweramp, która odtworzy pliki muzyczne w różnych formatach, zadba o odtwarzanie plików bez przerw i pozwoli na dopasowanie brzmienia dzięki wbudowanemu equalizerowi.

350192180352214977

Powerampa warto kupić choćby dlatego, że odtwarza różne formaty plików: MP3, MP4/M4A (także alac), OGG, WMA, FLAC, WAV, APE (z CUE), WY, TTA, MPC i AIFF, a także dźwięk z wielu kontenerów, w których przechowywane są filmy. Aplikacja radzi sobie także z listami odtwarzania w formatach M3U, M3U8, PLS i WPL. Pliki może odtwarzać z folderów w pamięci urządzenia albo ze swojej biblioteki, którą zbuduje na podstawie wskazanych folderów. Aplikacja automatycznie odnajdzie okładki dla albumów w bibliotece, a z wtyczką musiXmatch może także odnaleźć słowa piosenek. Nie zabrakło takich drobiazgów, jak edytor metadanych i wysyłanie odtwarzanych utowrów na Last.fm.

O brzmienie można zadbać z pomocą 10-pasmowego equalizera, który będzie działał przy odtwarzaniu każdego z obsługiwanych formatów muzycznych. Aplikacja ma kilka wbudowanych predefiniowanych ustawień i pozwala zapisywać własne ustawienia dla gatunków muzycznych. Ponadto można osobno „podbić” basy lub wysokie tony.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy odtwarzaniu można skorzystać z efektu Stereo eXpansion, który „poszerzy” pole dźwięku stereo, miksera mono i ustawień balansu między kanałami. Co ważne, utwory z różnych źródeł zostaną przeanalizowane, a ich głośność znormalizowana, by nie wydawało się, że mają tę samą głośność. Ponadto można włączyć odtwarzanie bez przerw między plikami oraz crossfader, który płynnie przejdzie z jednego utworu do drugiego.

Odtwarzacz ma także sporo możliwości konfiguracji wyglądu, może prezentować animowane okładki podczas odtwarzania, można doinstalować do niego różne skórki, skonfigurować widżety i ekran blokowania. Wisienką na torcie jest bogata paleta ustawień powiązanych z bezprzewodowymi słuchawkami na Bluetooth. Aplikacja ma polski interfejs.

350192180352608193

W naszej bazie aplikacji znajdziecie wersję próbną Powerampa, którą można testować przez 15 dni. By kupić aplikację, trzeba zapłacić 50 groszy za aktywator w Google Play i pobrać go osobno.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (161)