Poweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!

Poweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!

Poweramp – świetny odtwarzacz muzyki dla Androida za 50 groszy!
12.12.2016 18:04

Szukasz zaawansowanego odtwarzacza muzyki, który będzie działał na Twoim Androidzie? Przed Tobą niepowtarzalna okazja, by za jedyne 50 groszy zgarnąć świetną aplikację Poweramp, która odtworzy pliki muzyczne w różnych formatach, zadba o odtwarzanie plików bez przerw i pozwoli na dopasowanie brzmienia dzięki wbudowanemu equalizerowi.

350192180352214977

Powerampa warto kupić choćby dlatego, że odtwarza różne formaty plików: MP3, MP4/M4A (także alac), OGG, WMA, FLAC, WAV, APE (z CUE), WY, TTA, MPC i AIFF, a także dźwięk z wielu kontenerów, w których przechowywane są filmy. Aplikacja radzi sobie także z listami odtwarzania w formatach M3U, M3U8, PLS i WPL. Pliki może odtwarzać z folderów w pamięci urządzenia albo ze swojej biblioteki, którą zbuduje na podstawie wskazanych folderów. Aplikacja automatycznie odnajdzie okładki dla albumów w bibliotece, a z wtyczką musiXmatch może także odnaleźć słowa piosenek. Nie zabrakło takich drobiazgów, jak edytor metadanych i wysyłanie odtwarzanych utowrów na Last.fm.

O brzmienie można zadbać z pomocą 10-pasmowego equalizera, który będzie działał przy odtwarzaniu każdego z obsługiwanych formatów muzycznych. Aplikacja ma kilka wbudowanych predefiniowanych ustawień i pozwala zapisywać własne ustawienia dla gatunków muzycznych. Ponadto można osobno „podbić” basy lub wysokie tony.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przy odtwarzaniu można skorzystać z efektu Stereo eXpansion, który „poszerzy” pole dźwięku stereo, miksera mono i ustawień balansu między kanałami. Co ważne, utwory z różnych źródeł zostaną przeanalizowane, a ich głośność znormalizowana, by nie wydawało się, że mają tę samą głośność. Ponadto można włączyć odtwarzanie bez przerw między plikami oraz crossfader, który płynnie przejdzie z jednego utworu do drugiego.

Odtwarzacz ma także sporo możliwości konfiguracji wyglądu, może prezentować animowane okładki podczas odtwarzania, można doinstalować do niego różne skórki, skonfigurować widżety i ekran blokowania. Wisienką na torcie jest bogata paleta ustawień powiązanych z bezprzewodowymi słuchawkami na Bluetooth. Aplikacja ma polski interfejs.

350192180352608193

W naszej bazie aplikacji znajdziecie wersję próbną Powerampa, którą można testować przez 15 dni. By kupić aplikację, trzeba zapłacić 50 groszy za aktywator w Google Play i pobrać go osobno.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (161)