Prawie 50 minut z Cyberpunka 2077. Twórcy udostępnili fragment rozgrywki

Prawie 50 minut z Cyberpunka 2077. Twórcy udostępnili fragment rozgrywki

Prawie 50 minut z Cyberpunka 2077. Twórcy udostępnili fragment rozgrywki
27.08.2018 20:34, aktualizacja: 27.08.2018 21:55

CD Projekt RED, twórcy gier z serii Wiedźmin, rozwój Cyberpunka 2077 trzymają w tajemnicy. Pierwszy zwiastun został zaprezentowany w 2013 roku, następnie zapanowała cisza. Na kolejny materiał wideo musieliśmy czekać aż do tegorocznych targów E3, na których na krótkim filmiku został przedstawiony świat gry. Wciąż jednak publicznie nie została pokazana rozgrywka.

Wreszcie! Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpoczęła się transmisja na Twitchu. Fani polskiego studia, oczekujący fragmentu z rozgrywki, w końcu mogli zobaczyć grę w akcji. Trzeba przyznać, że CD Projekt RED udostępnił naprawdę długi, trwający aż 48 minut gameplay. Teraz materiał można obejrzeć także na YouTube.

Obraz

Wideo rozpoczyna się od przedstawienia jednej z misji, w której bohaterka (będzie można grać także mężczyzną) eliminuje kolejnych przeciwników. Warto podkreślić, że misję można wykonać także po cichu. To gracz będzie wybierał, jakim sposobem chce dojść do wyznaczonego wcześniej celu. Twórcy nie zamierzają narzucać jednej słusznej drogi – to właśnie ogrom możliwości ma być jedną z kluczowych cech Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 Gameplay Reveal — 48-minute walkthrough

Następnie przedstawione zostało miasto, w którym będzie rozgrywać się fabuła. Czuć, że wirtualne miasto naprawdę żyje – jest pełne mieszkańców i zdarzeń, które dzieją się bez udziału gracza. Na fragmencie rozgrywki wrażenie robi m.in. liczba jednocześnie wygenerowanych mieszkańców, zauważalnie różniących się wyglądem.

Twórcy pokazali także, jak będzie wyglądać instalowanie nowych cybernetycznych wszczepów, które będą wpływać na możliwości bohatera. Na długim materiale możemy również zobaczyć, jak wygląda system prowadzenia samochodu, walka i dialogi. Warto dodać, że dialogi mają odgrywać kluczową rolę. Często dzięki odpowiednio przeprowadzonej rozmowie otrzymamy więcej informacji, poznamy inny sposób ukończenia zadania, a nawet misję wykonamy bez walki.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)