PreVa na weekend

Redakcja

19.08.2011 18:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę PreVa - wyśmienitą kosmiczną strzelaninę z widokiem pierwszej osoby utrzymaną w klimacie japońskiego anime.

Fabuła gry nawiązuje do konfliktu zbrojnego jaki nastąpił w nieokreślonej przyszłości pomiędzy Rządem Zjednoczonej Ziemi dążącym do konsolidacji całego Świata w jeden organizm pod jednymi rządami, a grupą Niezależnego Sojuszu Aliantów sprzeciwiającą się mocno tej koncepcji.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów? //Gracz stając po stronie zwolenników ogólnoświatowej federacji pomaga odzyskać skradzione przez aliantów prototypy wielkich zbrojnych robotów sterowanych przy pomocy ludzkich mięśni. Walki maszyn odbywają się w różnych sceneriach, na niezaludnionych, oddalonych w kosmosie planetach, następnie w założonych na nich bazach, w samej przestrzeni kosmicznej jak i w opuszczonych już dawno przez ludzkość współczesnych nam miastach.

Gra polega na tym, by wyeliminować z układu wszystkich wrogów i jednocześnie zachować jak najwyższy poziom życia. W celu ochrony przed ogniem nieprzyjaciela korzystamy w funkcji zasłony, dzięki której jesteśmy w stanie dotrwać do końca rozgrywki. Niejednokrotnie pomagają nam żołnierze walczący z nami ramię w ramię, wówczas wrogie roboty odwracają swoją uwagę od naszej jednostki, a my możemy skupić się na odpowiednim wykorzystaniu wszystkich atrybutów gry zespołowej.

PreVa prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych świetnych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

Grę PreVa można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Strzelanki

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi wyścigów Ridge Racer Unbounded, bo znana seria zmienia wizerunek, Borderlands 2 wyczekiwanego przez fanów wspólnych zmagań w sieci, a także masakry zombie z przeuroczą główną bohaterką - Lollipop Chainsaw.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (10)