Profile służbowe: Uber wprowadza nowe rozwiązania dla biznesu #prasówka

Profile służbowe: Uber wprowadza nowe rozwiązania dla biznesu #prasówka

Profile służbowe: Uber wprowadza nowe rozwiązania dla biznesu #prasówka
26.04.2016 10:46

Dzisiaj, 26 kwietnia Uber udostępnia użytkownikom nową funkcjonalność – Profile Służbowe. Umożliwia ona użytkownikowi oddzielenie przejazdów prywatnych od służbowych i automatyczne pobieranie faktur firmowych za każdy przejazd. Profile Służbowe będą służyć przede wszystkim małym i średnim firmom. Z kolei dużym organizacjom Uber udostępnia produkt korporacyjny – platformę do zarządzania wszystkimi przejazdami w ramach firmy.

Profile Służbowe to usługa typu „zrób to sam” – osoby, które na co dzień korzystają z Ubera w ramach prywatnych przejazdów, mogą za pomocą jednego kliknięcia przenieść się na Profil Służbowy. Jednorazowe wypełnienie danych firmy w zakładce na stronie sprawia, że raz w miesiącu użytkownik otrzymuje mailem wszystkie faktury - mówi Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce.

To, jak osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz małe i średnie firmy wykorzystają Profil Służbowy, zależy tylko od nich. Firma może udostępnić pracownikom jedną kartę płatniczą, którą każdy przypisze do swojego konta Uber, może też zwracać pracownikom koszty przejazdów na podstawie przesyłanych przez nich faktur. Dla obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej istotne jest, iż usługa Profili Służbowych jest darmowa, we wszystkich miastach w Polsce obowiązują te same ceny przejazdów za pośrednictwem aplikacji Ubera, a rezygnacja z korzystania z Profili Służbowych nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami i dodatkowymi kosztami.

Dla dużych korporacji Uber uruchomił odrębny produkt – Uber dla Firm – platformę umożliwiającą firmom zatrudniającym powyżej 50 pracowników zarządzanie przejazdami służbowymi z poziomu jednego panelu. Oferta Uber dla Firm to także możliwość wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z przejazdów służbowych np. do określonych dni tygodnia, godzin bądź tras przejazdu. Oferta jest dostępna we wszystkich polskich miastach, w których jest obecny Uber.

Polska jest trzecim największym rynkiem Ubera na terenie Unii Europejskiej, po Wielkiej Brytanii oraz Francji. W pierwszym roku działalności tempo wzrostu usługi na polskim rynku było wyższe niż w przypadku Londynu, Paryża, Amsterdamu czy Sztokholmu. Obecnie Uber oferuje swoje usługi w 7 miastach w Polsce, a do końca roku liczba ta ma wzrosnąć do 10. Polska znajduje się także wśród 15 państw na świecie (spośród 68 z dostępną aplikacją Ubera), w których Uber oferuje swoje usługi w więcej niż 5 miastach.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)