Promocja na Google Play All Music Access: 60 dni usługi zupełnie za darmo

Promocja na Google Play All Music Access: 60 dni usługi zupełnie za darmo

Promocja na Google Play All Music Access: 60 dni usługi zupełnie za darmo
Redakcja
18.09.2014 09:39, aktualizacja: 18.09.2014 13:35

Pod koniec kwietnia ruszyła w Polsce długo oczekiwana usługa Muzyka Google Play. Teraz na swoim profilu Google+, polski oddział firmy poinformował o bardzo interesującej promocji – możemy uzyskać bezpłatny, 60-dniowy dostęp do ponad 20 milionów utworów muzycznych w ramach All Music Access. Oferta jest ograniczona nie tylko czasowo, bowiem skorzystać z niej mogą jedynie użytkownicy, którzy wcześniej nie korzystali z usługi Google do odtwarzania muzyki.

Obraz

Uruchomiona w 2011 roku funkcja bardzo długo czekała na wejście do Polski. Gdy już tutaj trafiła, spotkała silną konkurencję ze strony np. Spotify, Deezera czy WIMPa, które zdążyły się rozgościć na rynku. Oferta Google nie odbiega od innych rozwiązań tego typu: płacąc miesięcznie abonament w wysokości 19,99 zł otrzymujemy dostęp do tzw. All Access, czyli możliwości odtwarzania całej muzyki z oferty Muzyki Google Play (jest to około 20 milionów utworów). Dotyczy to zarówno odtwarzania za pomocą specjalnej witryny Google przez przeglądarkę, jak i urządzeń z systemem Android lub iOS. Wcześniej użytkownicy co prawda mogli korzystać z aplikacji do odtwarzania muzyki lokalnie przechowywanej na urządzeniu mobilnym, ale nie było możliwe ani kupowanie piosenek, ani korzystanie ze streamingu muzyki.

Dodatkową zaletą Muzyki Google Play jest własna biblioteka użytkownika przechowywana w chmurze. Jeżeli posiadamy jakieś utwory w różnych formatach, możemy wgrać je do biblioteki, a następnie odsłuchiwać na wszystkich urządzeniach i z dowolnego miejsca na świecie. Limit plików w bibliotece jest spory, zamyka się bowiem liczbą 20 tysięcy utworów. Jako odtwarzacz, aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlist, sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Pobiera z Internetu dane autorów, utworów i okładki. Play Music nie posiada własnego korektora graficznego, korzysta z domyślnego systemowego o ile takowy jest dostępny. Znajdziecie ją w bazie aplikacji mobilnych naszego serwisu.

Aby skorzystać z wspomnianej promocji należy wejść na odpowiednią podstronę. Konta, które już chociaż raz aktywowały usługę, niestety nie mogą z niej skorzystać. Przypomnijmy, że podczas majowej premiery przygotowana została inna promocja: użytkownicy, którzy wykupili usługę i opłacali ją przynajmniej do 15 sierpnia, mają obniżony abonament do 15,99 zł miesięcznie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)