Prysm Break: kolorowa platformówka 2D na weekend

Strona głównaPrysm Break: kolorowa platformówka 2D na weekend
02.09.2017 10:21
Prysm Break: kolorowa platformówka 2D na weekend
bEgFXxrG

Przed nami kolejny weekend i kolejna propozycja na rozrywkę, tym razem dość nietypowa i przepełniona kolorami. Mowa o Prysm Break, dwuwymiarowej grze, w której gracz porusza się kroplą farby. Jego zadanie polega na dotarciu do celu, obierając przy tym odpowiednią ścieżkę po platformach. Z początku rozgrywka może wydawać się banalna, ale wraz z kolejnymi poziomami trudność wzrasta – pojawiają się równoległe trasy dla wielu barw.

bEgFXxqZ

Wtedy sytuacja się nieco zmienia. Gracz musi przeprowadzić na koniec planszy krople każdego koloru, ale co ciekawe sterując nimi równocześnie, pomimo, że ich trasy są różne. Tutaj również na początku nie wydaje się to wielkim wyzwaniem, ale z czasem kolorów przybywa, zaś trasy dla każdego z nich różnią się na tyle, że może być potrzebne nieco więcej sprytu.

Prysm Break | DigiPen Institute of Technology

Największym wyzwaniem jest tutaj wspinanie się po platformach, co przy równoległym poruszaniu się na przykład trzema kolorami wymaga podzielnej uwagi. Warto dodać, że podczas rozgrywki towarzyszy nam niebanalna oprawa muzyczna i efekty (które w razie potrzeby można wyłączyć w opcjach). Tłem dla tak wielu kolorów na ekranie pozostaje zawsze czerń, która mocno z nimi kontrastuje.

bEgFXxrb

Gra Prysm Break jest już oczywiście dostępna do pobrania z naszej bazy. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEgFXxrX