Prysm Break Prysm Break

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prysm Break to nietypowa dwuwymiarowa platformówka, w której dominują żywe kolory i pojawia się interesujący element pod postacią równoległych tras, które należy przebyć przemieszczając się kroplą farby.

Generalnie gra jest dość minimalistyczna i polega na przechodzeniu kolejnych poziomów poprzez pokonywanie przeszkód (wykonywanie skoków). Im trudniejszy poziom, tym więcej elementów równoległych tras: biała kropla farby rozbija się na inne kolory, którymi pokonujemy różne fragmenty, sterując jednak przy tym wszystkimi kolorami jednocześnie.

W grze można też liczyć na interesującą oprawę dźwiękową – nieco tajemniczą, a z pewnością uspakajającą. Zarówno ją, jak i efekty dźwiękowe można jednak w razie potrzeby wyłączyć w ustawieniach. Rozgrywka może się odbywać w trybie pełnoekranowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!