r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prysm Break

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prysm Break to nietypowa dwuwymiarowa platformówka, w której dominują żywe kolory i pojawia się interesujący element pod postacią równoległych tras, które należy przebyć przemieszczając się kroplą farby.

Galeria programu

Generalnie gra jest dość minimalistyczna i polega na przechodzeniu kolejnych poziomów poprzez pokonywanie przeszkód (wykonywanie skoków). Im trudniejszy poziom, tym więcej elementów równoległych tras: biała kropla farby rozbija się na inne kolory, którymi pokonujemy różne fragmenty, sterując jednak przy tym wszystkimi kolorami jednocześnie.

W grze można też liczyć na interesującą oprawę dźwiękową – nieco tajemniczą, a z pewnością uspakajającą. Zarówno ją, jak i efekty dźwiękowe można jednak w razie potrzeby wyłączyć w ustawieniach. Rozgrywka może się odbywać w trybie pełnoekranowym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prysm Break: kolorowa platformówka 2D na weekend

2
ROZRYWKA 02.09.2017 | Oskar Ziomek

Przed nami kolejny weekend i kolejna propozycja na rozrywkę, tym razem dość nietypowa i przepełniona kolorami. Mowa o Prysm Break, dwuwymiarowej grze, w której gracz porusza się kroplą farby. Jego zadanie polega na dotarciu do celu, obierając przy tym odpowiednią ścieżkę po platformach. Z początku rozgrywka może wydawać się banalna, ale wraz z kolejnymi poziomami trudność wzrasta – pojawiają się równoległe trasy dla wielu barw. Wtedy sytuacja się nieco zmienia. Gracz musi przeprowadzić na koniec planszy krople każdego koloru, ale co ciekawe sterując nimi równocześnie, pomimo, że ich trasy są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.