Przyznaj się na weekend – czy podejmiesz wyzwanie?

Przyznaj się na weekend – czy podejmiesz wyzwanie?

Przyznaj się na weekend – czy podejmiesz wyzwanie?
29.07.2017 10:32

W ramach cotygodniowej weekendowej rozrywki proponujemy Wam tym razem grę imprezową twórców popularnego Czółka. Przyznaj się to polska wariacja na temat amerykańskiego Truth or dare, tylko tu osoby, które odpowiedziały na pytanie, muszą podjąć wyzwanie.

Gra jest bardzo uniwersalna, dzięki wersjom dla rodziny, dorosłych, bardzo dobrych znajomych, z alkoholem i bez. Jeśli obawiacie się nudy w deszczowy letni wieczór, szukacie pretekstu do spotkania ze znajomymi – to gra dla Was.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra w Przyznaj się jest bardzo prosta – w serii zadawanych jest 8 pytań, zazwyczaj „kto kiedyś…” albo „kto nigdy…”. Osoby, które się przyznają, muszą wykonać zadanie. Po zakończeniu serii urządzenie z uruchomioną grą należy przekazać kolejnej osobie. Jeśli chodzi o wyzwania, nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać, ale kategoryzacja pozwala uniknąć krępujących sytuacji. Po zapoznaniu się bliżej z Przyznaj się, można też tworzyć własne pytania i wyzwania.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W różnych wersjach znajdują się różne pytania i wyzwania, kierowane do różnych grup wiekowych i z motywami przewodnimi (cebulactwo, praca, babski wieczór, WTF, związki, 18+). Nie wszystkie są dostępne za darmo, ale zwykle można zagrać „za reklamę”, co pozwala sprawdzić, czy pytania i wyzwania z tej kategorii odpowiadają ekipie.

Przyznaj się działa na Androidzie i nie wymaga połączenia z Internetem, dzięki czemu nada się też na wypady w plener. A jeśli wolicie jednak ruszyć głową, polecamy Czółko tego samego studia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (29)