r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przyznaj się 1.0.4

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Przyznaj się to gra imprezowa, polegająca na zadawaniu pytań i rzucaniu wyzwań osobom w towarzystwie. Gra jest bardzo uniwersalna, dzięki wersjom dla rodziny, dorosłych, bardzo dobrych znajomych, z alkoholem i bez.

Gra w Przyznaj się jest bardzo prosta – w serii zadawanych jest 8 pytań, zazwyczaj „kto kiedyś…” albo „kto nigdy…”. Osoby, które się przyznają, muszą wykonać zadanie. Pod tym względem gra przypomina amerykańską Truth or dare – nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Po zapoznaniu się bliżej z Przyznaj się, można nawet tworzyć własne pytania i wyzwania.

W różnych wersjach znajdują się różne pytania i wyzwania, kierowane do różnych grup wiekowych i z motywami przewodnimi (cebulactwo, praca, babski wieczór, WTF, związki, 18+). Nie wszystkie są dostępne za darmo, ale zwykle można zagrać „za reklamę”, co pozwala sprawdzić, czy pytania i wyzwania z tej kategorii odpowiadają ekipie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przyznaj się na weekend – czy podejmiesz wyzwanie?

29
29.07.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej weekendowej rozrywki proponujemy Wam tym razem grę imprezową twórców popularnego Czółka. Przyznaj się to polska wariacja na temat amerykańskiego Truth or dare, tylko tu osoby, które odpowiedziały na pytanie, muszą podjąć wyzwanie. Gra jest bardzo uniwersalna, dzięki wersjom dla rodziny, dorosłych, bardzo dobrych znajomych, z alkoholem i bez. Jeśli obawiacie się nudy w deszczowy letni wieczór, szukacie pretekstu do spotkania ze znajomymi – to gra dla Was. Gra w Przyznaj się jest bardzo prosta – w serii zadawanych jest 8 pytań, zazwyczaj „kto kiedyś…” albo „kto…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.