WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPT Photo Editor
PT Photo Editor ikona

PT Photo Editor4.0 Lite

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PT Photo Editor Lite to darmowy program do edytowania zdjęć, dzięki któremu usuniemy rozmaite niedoskonałości z wybranych obrazów.

Narzędzie sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy zechcemy przeprowadzić retusz danej fotografii (np. usuwanie efektu czerwonych oczu i przebarwień). PT Photo Editor zawiera możliwość korygowania, poprawiania i udoskonalania zdjęć bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy – charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, więc praca nad zdjęciami przebiega szybko i bezproblemowo. Likwidowanie niechcianych obiektów odbywa się przy pomocy pędzla – można z niego korzystać także podczas pracy nad obrazem ze skomplikowanym tłem.

PT Photo Editor umożliwia dostosowanie nasycenia kolorów, oświetlenia czy kontrastu, a także pozwala na redukcję szumów. Dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji opcję dodania rozmaitych efektów na określonych fragmentach zdjęcia w celu poprawy ich atrakcyjności wizualnej. W programie umieszczono kilkadziesiąt dodatków, z których można zrobić użytek, by na przykład zmienić poważną fotografię w humorystyczne zdjęcie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChengzhu Li
Liczba pobrań677
Data aktualizacji23 sty 2020
Rozmiar pliku12.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PT Photo Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)