WindowsArchiwumProgramy archiwalneQ-typing

Q-typing1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Q-typing to niewielka aplikacja, której zadaniem jest nauka szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Pomaga ona także wypracować u użytkownika nawyk poprawnego ułożenia rąk na klawiaturze.

Program oferuje 3 poziomy trudności, w których dostępne jest po kilka lekcji. Każda z nich pozwala opanować wprowadzanie różnych znaków, zarówno niewielkich ich sekwencji, jak również dłuższych tekstów. Q-typing mierzy chwilową prędkość wprowadzanych zmiany, generując przy tym również dane i wykresy o prędkości średniej. Umożliwia on także automatyczne stopowanie pomiaru, w przypadku kiedy musimy np. na moment odejść od komputera, nie przerywając tym samym rozpoczętej lekcji.

W dolnej części okna aplikacji wyświetlany jest podgląd klawiatury, na której zaznaczane są znaki, które musimy wpisać. Funkcja ta jest głównie przydatna początkującym użytkownikom, którzy chcieliby nabyć umiejętność bezwzrokowego wprowadzania znaków. Program pozwala również na wczytywanie własnych plików tekstowych, zawierający materiał, który posłużyć może do dalszego szlifowania swoich umiejętności.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentQ-typing
Liczba pobrań42 549
Data aktualizacji28 lut 2008
Rozmiar pliku0.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)