R2faktury za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy! (aktualizacja)

R2faktury za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy! (aktualizacja)

R2faktury za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy! (aktualizacja)
08.02.2017 00:01, aktualizacja: 14.02.2017 12:35

Szukacie godnego zaufania programu do faktur i obsługi magazynu dla swojej firmy? A może w tym roku pierwszy raz musicie wysłać Jednolity Plik Kontrolny? Mamy dla Was prezent: specjalną, bezpłatną wersję programu R2faktury, przygotowaną przez producenta dla naszych czytelników. R2faktury służy do wystawiania faktur, rachunków oraz wystawiania i przyjmowania wszelkiego typu dokumentów magazynowych, w tym faktur eksportowych i zaliczkowych. Program jest oczywiście gotowy do generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Możecie go mieć za darmo tylko dziś, tylko do północy!

350194866669709249

R2faktury warto sięgnąć, gdyż program jest bardzo wszechstronny. Z jego pomocą wystawimy faktury VAT, proforma, paragony, rachunki, korekty, faktury zaliczkowe, e-faktury, dokumenty uproszczone i rachunki z odwrotnym obciążeniem, w złotówkach i walutach obcych. Połączenie fakturowania z obsługą magazynu pozwala na przeprowadzanie analizy kosztów i wyników sprzedaży firmy, a także pozwala generować dowolne zestawienia i statystyki. Na potrzeby prowadzenia kasy można generować dokumenty RK, KP i KW, a także raporty bankowe dla dowolnej liczby rachunków.

350194866669840321

Możliwości magazynowe obejmują automatyczne tworzenie dokumentów magazynowych. Program został tak zaprojektowany, by sprawdzał się w różnych branżach o różnych potrzebach. Można również prowadzić tu ewidencję kontaktów z kontrahentami, monitorować należności i zobowiązania, wyliczać odsetki. Dodatkowo, program może przypominać o ważnych terminach i współpracować z innymi programami. Możliwy jest też eksport danych w formacie tekstowym.

Specjalnie dla czytelników dobrychprogramów za darmo dostępna jest wersja Mini R2faktur, ale jeśli okaże się zbyt podstawowa, możecie kupić licencję na bardziej rozbudowaną wersję Standard ze sporą zniżką! Zapłacicie tylko połowę różnicy w cenie między Standard i Mini. Analogicznie przy zakupie najbardziej rozbudowanej wersji Maxi dopłata wynosić będzie tylko 50% różnicy cen.

Jeżeli posiadasz już R2faktury w wersji Mini, którą pobrałeś podczas naszej ubiegłorocznej akcji, przypominamy, że po wygaśnięciu 12-miesięcznej licencji, wciąż możesz skorzystać z 50-procentowego rabatu na upgrade do wersji wyższej.

Bezpłatną wersję programu R2faktury można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy handlowe i magazynowe.

Aktualizacja

Dziękujemy za zainteresowanie programem. Czas, kiedy mogliście zgarnąć R2faktury za darmo już minął. W najbliższą środę, 15 lutego, na takich samych zasadach udostępnimy program R2płatnik – cieszący się ogromną popularnością program do prowadzenia ewidencji pracowników, rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń i rozliczania się z urzędem skarbowym i ZUS-em.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)