R2płatnik za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy!

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy!

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników. Tylko do północy!
15.02.2017 00:01, aktualizacja: 16.02.2017 00:00

Szukacie rozbudowanego programu kadrowo-płacowego dla swojej firmy? A może w tym roku pierwszy raz musicie wysłać Jednolity Plik Kontrolny? Mamy dla Was prezent: specjalną, bezpłatną wersję programu R2płatnik, przygotowaną przez producenta dla naszych czytelników. R2płatnik pozwala prowadzić dokumentację kadrową i płacową, ewidencję czasu pracy, naliczanie płac, aż po wysyłanie przelewów. Program jest relatywnie łatwy w obsłudze i bezproblemowo wymienia dane z innymi narzędziami. Możecie go mieć za darmo tylko dziś, tylko do północy!

R2płatnik pozwala prowadzić kompletną dokumentację kadrową, z ewidencją umów, aneksów, zaświadczeń i tym podobnych. Czas pracy można rozliczać z podziałem na poszczególne zlecenia, nadgodziny, z uwzględnieniem kierowców, a także na podstawie danych importowanych z czytników RCP. Naliczanie płac to jedno z głównych zadań programu. Odbywa się to automatycznie na podstawie ewidencji czasu, danych o umowie, wprowadzonych premii i potrąceń.

350195223454050241

R2płatnik pozwala wysyłać przelewy bankowe do wszystkich systemów bankowych w Polsce. Przelewy generowane są automatycznie na podstawie listy płac, raportów ZUS i US. Wszystkie dane można eksportować do innych programów, a także zapisywać w postaci tekstu.

Specjalnie dla czytelników dobrychprogramów za darmo dostępna jest wersja Mini R2płatnika, ale jeśli okaże się zbyt podstawowa, możecie kupić licencję na bardziej rozbudowaną wersję Standard ze sporą zniżką! Zapłacicie tylko połowę różnicy w cenie między Standard i Mini. Analogicznie przy zakupie najbardziej rozbudowanej wersji Maxi dopłata wynosić będzie tylko 50% różnicy cen.

Jeżeli posiadasz już R2płatnika w wersji Mini, którą pobrałeś podczas naszej ubiegłorocznej akcji, przypominamy, że po wygaśnięciu 12-miesięcznej licencji, wciąż możesz skorzystać z 50-procentowego rabatu na upgrade do wersji wyższej.

Bezpłatną wersję programu R2płatnik można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy kadrowo-płacowe.

Co więcej, mamy dla Was przedłużoną, 120-dniową wersję próbną programu R2fk. Można ją pobrać tylko dziś.

Aktualizacja

Dziękujemy za zainteresowanie programem. Czas, kiedy mogliście zgarnąć R2płatnika za darmo już minął.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)