rEASYze rEASYze 2.6

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

rEASYze to niewielki edytor plików graficznych, który pozwala na wykonywanie podstawowych operacji na wybranych obrazach.

Za pomocą tego narzędzia zmienimy rozmiar i nazwę pliku, wykadrujemy lub obrócimy grafikę, a w razie potrzeby przeprowadzimy konwersję obrazu (obsługiwane formaty to: JPG, PNG, GIF, TIF i BMP). Co ważne, rEASYze może pracować również w trybie wsadowym, dzięki któremu możliwe jest edytowanie wielu plików w tym samym czasie.

rEASYze pozwala także na zmianę jasności, kontrastu czy też natężenia kolorów w poszczególnych obrazach, jak również oferuje możliwość nałożenia rozmaitych filtrów graficznych, dzięki którym nasze zdjęcie stanie się czarno-białe, będzie wyświetlane z efektem sepii lub też zacznie przypominać fotografię wykonaną Polaroidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!