Na ostatniej konferencji Razer zaprezentował wiele nowych produktów. Liczne były nowe rewizje akcesoriów dla graczy, ale nowością jest mocne wejście firmy na rynek komponentów PC.

bETQLqjp

Razer początkowo skupił się na tym, z czego znany jest najlepiej, czyli na akcesoriach. Wśród nich najbardziej wyróżniała się maska, którą Razer ochrzcił mianem Zephyr. Według Razera ma ona zapewniać lepszą filtrację niż maseczki chirurgiczne 99 proc. vs 95 proc. Ochrona będzie zapewniana przez wymienne filtry (jak w masce przeciwgazowej), które zostały obliczone na 3 dni.

Razer Zephyr
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Razer
Razer Zephyr

Ponadto w masce została zamontowana para wentylatorów usprawniających wymianę powietrza więc oddychanie w masce Razera nie będzie utrudnione jak w klasycznych maskach przeciwgazowych.

bETQLqjr
Polska broń w Call of Duty: Black Ops Cold War. Poznajcie historię PM-63 RAK
Polska broń w Call of Duty: Black Ops Cold War. Poznajcie historię PM-63 RAK

Firma zastosowała też przeźroczyste i nieparujące okno, które umożliwia odczytywanie ruchu warg. Na koniec jak to na Razera przystało, nie mogło zabraknąć podświetlenia ARGB sterowanego za pomocą oprogramowania Chroma. Cena tej futurystycznej można rzec półmaski przeciwgazowej, wynosi 99 USD w Stanach Zjednoczonych.

Razer wchodzi na rynek komponentów PC

Firma już od dłuższego czasu jest obecna na rynku laptopów, poczynając od gamingowej serii Blade, a kończąc na cywilnym Razerbooku. Teraz Razer przygotował prawdziwą ofensywę komponentów, wiec jeśli ktoś chciał złożyć PC-ta na częściach Razera, to teraz będzie miał na to szansę.

bETQLqjx
Nowość od Razera. Huntsman V2 jeszcze szybszy i wytrzymalszy
Nowość od Razera. Huntsman V2 jeszcze szybszy i wytrzymalszy

Razer KATANA to modularne zasilacze ATX z certyfikatem Platinium, który pozwala domniemywać, że będą to jednostki korzystające najwyższej jakości komponentów elektrycznych. Zasilacze będą dostępne w kilku wersjach mocy od 750 do 1200 watów. To sporo, ale w sprzedaży będzie też model o mocy 1600 W z certyfikatem Titanium. Wszystkie z wymienionych zasilaczy będą wyposażone półpasywny układ chłodzenia oraz podświetlenie ARGB kompatybilne z Razer Chroma.

Razer KATANA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Razer
Razer KATANA

Razer HANBO to układ chłodzenia cieczą typu All-in-one (AIO) bazujący na rozwiązaniu renomowanej i popularnej firmy Asetek. Dostępne będą wersje z chłodnicą 240-milimetrów i 360-milimetrów. Oczywiście tak samo jak w innych urządzenia Razera nie mogło zabraknąć podświetlenia ARGB zgodnego z oprogramowaniem Razer Chroma.

Razer Hanbo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Razer
Razer Hanbo

Razer Kunai to wydajne wentylatory wyposażone podświetlenie ARGB. Producent podkreśla też ich cichą pracę, a same wentylatory są skierowane do użytkowników chcących poprawić cyrkulację powietrza we obudowie.

Razer Kunai
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Razer
Razer Kunai

Razer Kunai będą dostępne w najbardziej popularnych rozmiarach 120-milimetrów i 140-milimetrów. Pracą oraz podświetleniem wentylatorów będzie można zarządzać za pomocą kontrolera PWM zintegrowanego z oprogramowaniem Synapse.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (7)
bETQLqkn