r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

reaConverter Lite 7.382

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

reaConverter to jeden z najszybszych programów, dzięki którym można masowo przekonwertować obrazy, wprowadzając do nich po drodze pewne zmiany lub nakładając efekty.

Program reaConverter w wersji darmowej, czyli Lite, pozwala na konwersję obrazów między pięcioma formatami: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF. Do przetwarzania wykorzystuje ten sam wielowątkowy silnik, co płatne wydania, co zapewnia mu imponującą wydajność. Poza tym zawiera wszystkie możliwości modyfikacji z pełnej wersji, można więc zmieniać rozmiar, obracać je o dowolny kąt czy dodawać znaki wodne w wybranym miejscu.

r   e   k   l   a   m   a

Dalsze operacje pozwalają na usuwanie artefaktów kompresji JPEG, antyaliasing, odszumianie oraz zgrubną korekcję geometrii obiektywu. Warto wykonać te zadania przed nakładaniem efektów, przycinaniem zdjęcia czy dodawaniem ramek. Nie zabrakło możliwości dostosowania jasności, nasycenia barw, wyostrzania i nakładania na zdjęcia różnych filtrów. Kolejki modyfikacji można zapisywać do ponownego wykorzystania, podobnie jak listy plików.

Uwaga!

Po instalacji programu możemy korzystać z programu ograniczonego do pięciu plików na jedną operację. Darmowa rejestracja pozwala na korzystanie z pełni możliwości wersji Lite (5 formatów plików i wszystkie możliwości przetwarzania).

Jeśli jej możliwości okażą się za małe, można kupić licencje na bardziej rozbudowane wersje. Różnice zostały opisane na stronie producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

reaConverter 7.0: błyskawiczna konwersja obrazów zupełnie za darmo

10
OPROGRAMOWANIE 23.04.2015 | Anna Rymsza

reaConverter to jeden z szybszych programów, dzięki którym można masowo przekonwertować obrazy, wprowadzając do nich po drodze pewne zmiany lub nakładając efekty, dostępny w kilku wariantach – w tym za darmo. Właśnie wydana została wersja 7.0 programu, zauważalnie szybsza od poprzednich dzięki wielowątkowemu przetwarzaniu, a przy tym łatwiejsza w obsłudze. Ponadto nowy reaConverter może zapisywać obrazy na dyskach Dropbox i OneDrive. Program reaConverter w wersji darmowej, czyli Lite, pozwala na konwersję obrazów między pięcioma formatami: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF. Do przetwarzania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 07.03.2016 23:08

->rthrt
Tyle, że do ImageMagick, bo to główny "koń roboczy" wsadowej manipulacji zdjęć, jest ponad 160 stron dokumentacji i zero możliwości "obklikania" tej linijki z graficznego interfejsu.

  #1 07.03.2016 14:04

jednolinijkowy skrypt zrobi duzo wiecej za darmo w linuxie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.