realMyst realMyst 1.3.5

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

realMyst to przeniesienie krain z kultowej gry przygodowej Myst do świata 3D. Epoki gry można swobodnie eksplorować, podążając własną ścieżką po wyspach świata Myst.

W grze można spoglądać w korony drzew Channelwood Age, przysiąść przy fontannie Selenitic Age, zwiedzić komnatą tronową Sirrusa albo przeczekać burzę w Stoneship Age. Krainy są wiernie odtworzone na podstawie oryginalnej gry, ale realistyczne i pełne naturalnych efektów, jak pluskająca woda, drzewa poruszane wiatrem czy zmiany pogody. Poza nimi znajduje się tu także dodatkowy świat Rim Age.

Do nowych światów została przeniesiona cała fabuła i interakcje z gry Myst, a także ścieżka dźwiękowa i dynamiczne, przestrzenne efekty dźwiękowe. Postęp w grze można zapisać jako zakładkę, w razie problemów można też skorzystać z podpowiedzi do łamigłówek.

Nawigacja została przygotowana specjalnie pod ekrany dotykowe (trzeba przytrzymać ekran by się przemieszczać, przesuwać by się obrócić), dzięki czemu interfejs gry nie odgradza gracza od wirtualnego świata. Są tu też bardziej zaawansowane możliwości ruchu, rozglądania się i interakcji z przedmiotami, co wyjaśnia tutorial.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!