Red Alert 2 za darmo dla użytkowników platformy Origin

Red Alert 2 za darmo dla użytkowników platformy Origin

Red Alert 2 za darmo dla użytkowników platformy Origin
Paweł Piskurewicz
16.09.2015 10:46, aktualizacja: 18.09.2015 19:50

W ramach promowania swojej platformy o nazwie Origin Electronic Arts regularnie rozdaje wybrane tytuły za darmo. Są to zazwyczaj pozycje starsze i dobrze znane, czasem jednak można trafić na prawdzie perełki. Tak też jest tym razem. Użytkownicy platformy Origin mogą pobrać za darmo grę Command & Conquer: Red Alert 2 wraz z dodatkiem Zemsta Yuri'ego.

Obraz

Choć od premiery Red Alert 2 minęło już prawie piętnaście lat, tytuł wciąż pozostaje grywalny i powinien ucieszyć każdego fana gier z gatunku RTS. Seria opowiada alternatywną wersję historii, w której to po wyeliminowaniu Adolfa Hitlera przez Alberta Einsteina, głównymi siłami globalnego konfliktu stali się Alianci i Sowieci. W przeciwieństwie do części pierwszej, rozgrywka toczy się w czasach współczesnych.

Command & Conquer: Red Alert 2 Intro [HD]

Walkę prowadzimy na lądzie, w wodzie, a także w powietrzu. Poza klasycznymi rodzajami wojsk, znajdziemy tu bojowe delfiny, czy też ośmiornice. Tradycyjnie czekają na nas dwie kampanie oraz spora ilość misji dodatkowych, w których poza stroną konfliktu wybieramy też jeden z kilku krajów. W promocji wraz z grą otrzymujemy oficjalny dodatek o nazwie Zemsta Yuri'ego. Wprowadza on nowe kampanie oraz jednostki.

Aby móc pobrać Red Alert 2 za darmo należy posiadać konto w usłudze Origin, a także pobrać jej klienta. Więcej o samej grze, wraz z wymaganiami sprzętowymi można przeczytać na oficjalnej stronie sklepu Origin. Po przypisaniu jej do konta, pozostanie darmowa nawet po wygaśnięciu promocji.

Aktualizacja 16.09 16:14 niestety obecnie gra Command & Conquer: Red Alert 2 wraz z dodatkiem Zemsta Yuri'ego zniknęły ze sklepu Origin jak i strony promocji. Brak informacji czy to chwilowy błąd, czy też koniec promocji.

Aktualizacja 16.09 19:30 jak się okazało problem z pobraniem gry i jej zniknięciem są chwilowe. Na stronie promocji możemy przeczytać Rety, gra Command & Conquer Red Alert™ 2 i Zemsta Yuri'ego™ jako specjalny prezent naprawdę trafiła w wasze gusta! Gracze sięgali po nią z takim zapałem, że aż przegrzały się serwery. Specjalny prezent Command & Conquer Red Alert™ 2 i Zemsta Yuri'ego™ już wkrótce powróci. Dziękujemy za cierpliwość.

Aktualizacja 18.09 19:30 gra Red Alert 2 ponownie jest dostępna.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)