RegCool ikona

RegCool1.320

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RegCool to narzędzie, które służy do wyszukiwania wpisów w rejestrze systemu Windows. Może stanowić alternatywę dla edytora rejestru wbudowanego w środowisko operacyjne.

Po uruchomieniu programu można odnieść wrażenie, że znajdujemy się w Eksploratorze systemu operacyjnego Windows – wszystko za sprawą bardzo podobnego interfejsu użytkownika. Lewa strona zawiera katalogi rejestru przedstawione w formie "drzewka", natomiast prawa oferuje możliwość zapoznania się z poszczególnymi kluczami i wartościami.

RegCool pozwala na wielokrotne cofanie i ponawianie wykonywanych operacji, wyszukiwanie i nadpisywanie danych, porównywanie wpisów w rejestrze, wycinanie, kopiowanie i wklejanie danych. Możliwe jest także utworzenie kopii zapasowej i przywrócenie danych w razie potrzeby (np. pomyłki użytkownika).

Udostępnij
RegCool 1.320wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań508
Data aktualizacji20 maj 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RegCool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)