RegCool ikona

RegCool1.323

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweRegCool
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

RegCool to narzędzie, które służy do wyszukiwania wpisów w rejestrze systemu Windows. Może stanowić alternatywę dla edytora rejestru wbudowanego w środowisko operacyjne.

Po uruchomieniu programu można odnieść wrażenie, że znajdujemy się w Eksploratorze systemu operacyjnego Windows – wszystko za sprawą bardzo podobnego interfejsu użytkownika. Lewa strona zawiera katalogi rejestru przedstawione w formie "drzewka", natomiast prawa oferuje możliwość zapoznania się z poszczególnymi kluczami i wartościami.

RegCool pozwala na wielokrotne cofanie i ponawianie wykonywanych operacji, wyszukiwanie i nadpisywanie danych, porównywanie wpisów w rejestrze, wycinanie, kopiowanie i wklejanie danych. Możliwe jest także utworzenie kopii zapasowej i przywrócenie danych w razie potrzeby (np. pomyłki użytkownika).

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań531
Data aktualizacji26 wrz 2022
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
RegCool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)