Relacja z otwarcia nowego biura ESET w Polsce

Relacja z otwarcia nowego biura ESET w Polsce

Redakcja
15.02.2010 18:00, aktualizacja: 15.02.2010 19:30

4 lutego 2010 roku w Krakowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura firmy ESET, producenta znanych rozwiązań antywirusowych NOD32 i Smart Security.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz odbyć wiele interesujących rozmów z pracownikami polskiego oddziału ESET i dystrybutora na Polskę, firmy DAGMA. Udało nam się także przeprowadzić krótki wywiad z Richardem Marko pracującym w centrali ESET jako Chief Technology Officer. Z Richardem rozmawialiśmy między innymi o jego pracy, różnicach pomiędzy bezpłatnymi i płatnymi programami antywirusowymi, bezpieczeństwie użytkowników Linuksa i Mac OS czy pozyskiwaniu i analizie próbek złośliwego oprogramowania. Zapraszamy do lektury fotorelacji oraz wywiadu.

Przy tej okazji warto wspomnieć o interesującej inicjatywie ESET w Polsce – nowe biuro czeka na nowych pracowników, więc firma rozpoczyna dużą rekrutację programistów i analityków zagrożeń. Procedura rekrutacyjna nie należy jednak do standardowych. Zamiast wysyłać CV należy... podjąć się rozwiązania jednego z zadań programistycznych lub złamać hasła w udostępnionym przez ESET programie (tzw. zadanie Crack Me). Ci, którym się to uda być może wkrótce będą zmagać się z prawdziwymi problemami zabezpieczeń pracując nad funkcjami przyszłych wersji oprogramowania ESET. Więcej informacji oraz zadania znaleźć można na specjalnej stronie rekrutacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)