Revolut rozdaje darmowe karty z doładowaniem. W Polsce ma już pół miliona użytkowników

Revolut rozdaje darmowe karty z doładowaniem. W Polsce ma już pół miliona użytkowników

Revolut rozdaje darmowe karty, fot. materiały prasowe
Revolut rozdaje darmowe karty, fot. materiały prasowe
Oskar Ziomek
17.07.2019 14:00

Revolut ma już w Polsce ponad pół miliona użytkowników. To dobra okazja do świętowania sukcesu, a skorzystają przy niej także użytkownicy. Z okazji urodzin usługi oraz licznego grona klientów w naszym kraju, Revolut rozdaje darmowe karty i doładowania o wartości 10 złotych, ale oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy odwiedzić stronę akcji i zamówić kartę, w pierwszej kolejności podając swój numer telefonu. Karta zostanie dostarczona do klienta za darmo. To kolejny element, który ułatwia korzystanie z usługi w Polsce. Innym jest wprowadzona niedawno przez Revolut obsługa Apple Pay.

Karta Revolut, fot. materiały prasowe.
Karta Revolut, fot. materiały prasowe.

- Błyskawiczny wzrost popularności Revolut w Polsce zawdzięczamy naszym użytkownikom i temu, że nas polecają. To im należą się podziękowania. Na początku zeszłego roku było nas 30 tysięcy. Dziś jest nas już pół miliona, ale to dopiero początek. Chcemy by usługi finansowe były tanie, bezpieczne i dostępne. By produkty, zarezerwowane tradycyjnie dla klientów VIP, stały się dostępne dla każdego - mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

Revolut dodaje, że celem firmy jest stały rozwój. W drugiej połowie bieżącego roku usługi mają się rozszerzyć i wejść na rynek usług inwestycyjnych. Szczegóły nie są na razie znane, jednak producent już teraz zapewnia, że zaproponowany produkt będzie prosty w obsłudze i pozwoli na bezprowizyjny handel akcjami. W ramach innych działań mają być także kontynuowane prace nad kartą przeznaczoną dla dzieci.

Aplikację Revolut na smartfony można pobrać z naszego katalogu. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (110)