RollerCoaster Tycoon Touch: wesołe miasteczko wymaga… kupowania kart

RollerCoaster Tycoon Touch: wesołe miasteczko wymaga… kupowania kart

RollerCoaster Tycoon Touch: wesołe miasteczko wymaga… kupowania kart
15.03.2017 20:55

RollerCoaster Tycoon Touch to kolejna odmiana kultowej gry dla urządzeń mobilnych. Pod koniec stycznia została wydana dla iOS-a, na Androidzie też można już zagrać. Pozycja jest dostępna za darmo, ale kosztowne zakupy w aplikacji wróżą kolejną pozycję pay-to-win.

RollerCoaster Tycoon Touch to kolejna wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Znów można budować, rozwijać i pokazywać innym park rozrywki, animowany i widoczny w trzech wymiarach, trzeba też zarządzać zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników. Można też grać online ze znajomymi.

RollerCoaster Tycoon Touch - Trailer

Nowa pozycja w portfolio Atari nie wygląda tak atrakcyjnie, jak RollerCoaster Tycoon Classic. Bliżej mu do RollerCoaster Tycoon 4 Mobile. Gra wygląda jak kolejny wysysacz pieniędzy, ale tym razem wprowadzone zostały karty do kolekcjonowania. Bardzo dużo kart.

Karty to popularny element nastawionych na mikrozakupy gier mobilnych. Tu karty pozwalają odblokować nowe atrakcje, można je też łączyć by budować coraz lepsze atrakcje. I tak bez końca. Mamy tu więc nie tylko znaną juz walutę, czyli bilety i monety, ale też karty. Do tego gra nawet w trybie jednego gracza musi połączyć się z serwerami, a do rozpoczęcia rozgrywki zniechęca przydługie wprowadzenie. Jeśli więc tęsknicie za RollerCoaster Tycoon, lepiej ominąć ten tytuł i sięgnąć po klasyka.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)