r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

rop 3.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Gra rop to kolejny przykład na to, że operując na sprawdzonych schematach rozgrywki i lekko je modyfikując wciąż można stworzyć coś świeżego i oryginalnego.

Tytuł należy do gatunku gier logicznych. Nasze zadanie jest proste, tak jak i mechanika gry. Poziom zagadek rośnie jednak dość szybko. Czeka na nas blisko 200 wyzwań podzielonych na kilka epizodów, a kolejne mogą pojawić się wraz z aktualizacjami.

r   e   k   l   a   m   a

Na czym polega zabawa w rop? Z dostępnych na planszy lini musimy odtworzyć obiekt przedstawiony u góry. O ile początkowe wzory są proste to z każdym kolejnym, poziom trudności rośnie. Pojawiają się zależności i utrudnienia, które trzeba wziąć pod uwagę. Ponieważ gra nie posiada presji czasu, dobrze sprawdza się zarówno na krótkie partie jak i dłuższe.

Minimalistyczna oprawa gry nadaje rop klimatu i bardzo dobrze wpisuje się w rozgrywkę. Choć nie posiada wersji próbnej, żaden miłośnik gier logicznych nie powinien żałować jej zakupu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.