Rozdajemy za darmo aplikację za 50 EUR, bez haczyków

Rozdajemy za darmo aplikację za 50 EUR, bez haczyków

Redakcja
20.03.2012 14:34, aktualizacja: 21.03.2012 17:11

Przygotowaliśmy ciekawą niespodziankę - popularną aplikację, która normalnie kosztuje 49,99 EUR, a którą w pełnej wersji można pobrać od nas za darmo. Całkowicie legalnie ma się rozumieć.

Gdzie haczyk? W zasadzie nigdzie, poza tym, że przedmiotową aplikację trzeba... znaleźć. Ukryliśmy ją gdzieś w naszym katalogu oprogramowania. Zadanie zatem niełatwe, bo dział przepastny, ale głowy do góry - po pierwsze, wysiłek wart zachodu, po drugie przygotowaliśmy małą podpowiedź.

Polecamy przypięcie dobrychprogramów do paska startowego systemu Windows. Działa to w przeglądarce Internet Explorer 9 pod Windows 7 - wystarczy przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tą małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę zdradzi zagadkę - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz... do aplikacji, którą dla Was przygotowaliśmy. Jeśli macie już naszego ludka w pasku i nie widzicie niespodzianki, polecamy odpięcie, ponowne przypięcie i odświeżenie witryny (Ctrl+F5). Tym, którzy przez awersję do IE wolą podejść do sprawy łopatologicznie, życzymy oczywiście powodzenia i bez ironii uspokajamy, że promocja nie jest ograniczona czasowo.

Zachęcamy przy tym do korzystania z takiej formy dostępu do serwisu - nie tylko będzie zawsze pod ręką, ale kto wie, co w przyszłości pojawi się jeszcze w jumpliście...

Prosimy jednocześnie nie psuć zabawy w komentarzach sugerując, o jaką aplikację chodzi. Dlatego też wyłączyliśmy komentarze pod tą publikacją. Dajmy każdemu szansę, ciężko wypracowana nagroda smakuje najlepiej ;)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)