Rozmawiamy z Intelem o trendach w eSporcie. Mamy konkurs! #ESLOne

Rozmawiamy z Intelem o trendach w eSporcie. Mamy konkurs! #ESLOne
Oskar Ziomek

25.02.2018 19:00, aktual.: 04.03.2018 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwające dwa weekendy katowickie święto graczy składające się w tym roku z ESL One, Intel Extreme Masters oraz targów IEM Expo to przede wszystkim wielka uczta dla pasjonatów gier i sprzętu. Nie należy jednak zapominać, że taki rozmach nie byłby możliwy bez odpowiedniego zaplecza technicznego.

To musi być z kolei ciągle dopasowywane do zmieniających się potrzeb widza i statystycznego gracza. O szczegółach związanych z rolą Intela podczas katowickich imprez związanych z eSportem mieliśmy okazję porozmawiać z Krzysztofem Jonakiem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zwraca on uwagę na stale zmieniającą się grupę odbiorców podobnych wydarzeń oraz istotny aspekt techniczny realizacji transmisji z rozgrywek, które oglądają miliony internautów. Sytuacja zmienia się z roku na rok, a zainteresowanie eSportem jest coraz większe.

Konkurs!

Razem z Intelem przygotowaliśmy konkurs dla zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu. Przy okazji relacji z poprzednich lat pytaliśmy Was, co sądzicie o uznawaniu eSportu za klasyczny sport. Wówczas zdania były podzielone. W obliczu zmieniających się statystyk, dziś zadajemy to pytanie ponownie.

Obraz

Liczymy na interesującą argumentację. Na odpowiedzi czekamy do 6 marca (wtorek) do godziny 23.59. Wyłonimy 5 najciekawszych odpowiedzi, które nagrodzone zostaną koszulkami Intela. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną 8 marca.

Jednocześnie pragniemy dodać, iż powyższy materiał jest ostatnim w ramach naszej relacji z ESL One. Oczywiście na tym nie poprzestajemy – już w przyszły weekend ponownie zjawimy się w Katowicach, by relacjonować dla Was Intel Extreme Masters i kontynuowane wówczas IEM Expo. Relacje będą oczywiście obfitować w konkursy. Serdecznie zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)