Rozpoczęła się szósta edycja Humble Mobile Bundle z grami na Androida

Rozpoczęła się szósta edycja Humble Mobile Bundle z grami na Androida
Karolina Kowasz

06.08.2014 14:42

Posiadacze telefonów i tabletów z Androidem mają powód do radości. W kolejnej promocji Humble Bundle możemy zakupić pakiet gier przeznaczonych na urządzenia mobilne za dowolnie wybraną przez nas kwotę, która zostanie podzielona pomiędzy organizatorów, twórców gier oraz organizacje charytatywne. Warto pamiętać, że wszystkie tytuły nie posiadają zabezpieczeń DRM.

Humble Mobile Bundle 6

Podstawowy zestaw gier za dowolną kwotę (minimalnie jednego dolara) oferuje nam trzy tytuły:Eliss Infinity – gracz łączy planety tak, by stworzyć jedną, wielką bądź dzieli je na tak, by w końcu stały się bardzo małe. Ważne jednak, by nie jednoczyć ze sobą światów w różnych kolorach. Tytuł jest typową grą logiczną z opcją sandboxa.Duet Premium – naszym celem jest obracanie dwóch kulek tak, by uniknąć zderzenia z lecącymi prosto na nas obiektami. Niewątpliwie przydadzą się zręczne palce i dużo cierpliwości. Ta edycja gry ma wyłączoną możliwość zakupów w aplikacji i posiada odblokowane dodatkowe poziomy.Combo Crew Special Edition – główny bohater został uwięziony w wieży i musi wywalczyć sobie z niej drogę do wyjścia. Sterowanie jest intuicyjne, a produkcja posiada tryb współpracy dla kilku graczy poprzez Sieć.

Dodatkowo wszyscy, którzy zdecydują się zapłacić kwotę powyżej średniej otrzymają także logiczną układankę Threes!, przygodową grę akcji Mines of Mars oraz Joe Dever's Lone Wolf: Full Game w klimatach fantasy. Ponadto twórcy na swojej stronie obiecują, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych produkcji.

Paczkę gier możemy zakupić dla siebie lub jako prezent dla innej osoby. Transakcji możemy dokonać za pomocą karty kredytowej, platformy PayPal, płatności Amazona lub Google'a. Istnieje także opcja płatności BitCoinami. W instalacji gier na Androida zakupionych za pomocą Humble Bundle pomoże Wam oficjalna aplikacja którą znajdziecie w naszej bazie.

Sprzedaż zestawu kończy się za 13 dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)