Rozstrzygamy akcję blogowania o Windows Server 2012!

Redakcja

06.02.2013 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszej kolejnej akcji blogowej przygotowanej we współpracy z polskim oddziałem firmy Microsoft, tym razem poświęconej Windows Server 2012. Każdy bloger, który w ciągu ostatnich tygodni pisał o najnowszym serwerowym systemie Microsoftu miał szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na fakt, że tematyka serwerowa jest nieco bardziej skomplikowana i otrzymywaliśmy sygnały, że czasu nie ma zbyt wiele, rozpoczętą pod koniec roku akcję przedłużyliśmy. Wszystko wskazuje na to, że była to dobra decyzja, bo w styczniu pojawiło się naprawdę sporo wpisów :-) Łącznie nasi blogerzy napisali blisko setkę publikacji o Windows Server 2012. Niełatwo było wybrać te najlepsze. W pierwszej kolejności ocenialiśmy naturalnie aspekty merytoryczne, ale także staranność i zaangażowanie na przestrzeni całej akcji.

Obraz

Nagrodami głównymi są dwa smartfony Nokia Lumia 820. Zdecydowaliśmy się przyznać je blogerom bachus i djfoxer. Ich wpisy przekonały nas „twórczym” podejściem do tematu i tym, że — zwłaszcza w przypadku djfoksera — promują niedoceniany jeszcze PowerShell, który dopiero wraz z Windows Server 2012 przeżywa prawdziwy rozkwit. Gratulujemy więc naszym dwóm laureatom, ale to naturalnie nie koniec nagród! W puli mamy także pięć konsol Xbox 360, które powędrują do blogerów deepone, k1b1c, kaluzaaa, okokok oraz tillpl. Pozostało jeszcze kilku blogerów, którzy wykazali się naprawdę sporym zaangażowaniem i opublikowali dużo wpisów, ale nie zmieścili się już na liście nagrodzonych. Blogerzy ci to alan207, DjLeo, Shaki81 i wojtekadams. Otrzymują oni wyjątkowe kurtki dobrychprogramów. Wszyscy pozostali natomiast, którzy wzięli udział w konkursie i opublikowali choć jeden wpis, otrzymają portalową koszulkę.

Wszystkim blogerom gorąco dziękujemy za wzięcie udziału w naszej akcji, szczególnie serdecznie natomiast witamy nowe twarze (awatary? :-)), które dołączyły do naszej blogowej społeczności właśnie przy okazji konkursu Windows Server 2012. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej i to nie tylko dlatego, że nie zamierzamy zmniejszać tempa przyznawania nagród i na pewno jeszcze okazji do wygranej będzie co niemiara. Blog dobrychprogramów to niesamowicie żywa społeczność, setki komentarzy do najciekawszych artykułów i szansa na dotarcie do wyjątkowego grona czytelników.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)