AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla biegaczy i rowerzystówRuntastic Road Bike PRO
Runtastic Road Bike PRO ikona

Runtastic Road Bike PRO3.6.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Runtastic Road Bike PRO to aplikacja dla rowerzystów, głównie szosowych, zmieniająca smartfon w profesjonalny licznik rowerowy. Aplikacja pozwala rejestrować trasy, ma wbudowanego trenera głosowego informującego o postępach i jest kompatybilna ze sprzętem sportowym Runtastic.

Licznik rowerowy pozwala zapisywać pokonaną trasę, zarówno po drogach, jak i na przełaj. W międzyczasie mierzony będzie przejechany dystans, czas poruszania się, prędkość, spalone kalorie, podwyższenia i tym podobne parametry trasy. Jeśli korzystamy z monitora pracy serca albo smartopaski, dane z nich także będą uwzględnione w pomiarach. O aktualnych parametrach może informować trener głosowy, jeśli jeździmy w słuchawkach. Aplikacja automatycznie wykrywa przerwę i może wtedy wstrzymać nagrywanie. Ponadto podczas wycieczek w większym gronie można udostępniać swoje położenie znajomym.

Aplikacja Runtastic Road Bike Pro to także zestaw map rowerowych i tras. Online można korzystać z Google Maps, dostępne są też mapy offline. Na stronie Runtastic i w aplikacji będą dostępne także różne trasy, przygotowane przez społeczność. W aplikacji znajduje się też pogodynka.

Siła aplikacji leży w możliwościach analizy przejechanych tras. Każdą z nich można zobaczyć na mapie, na której kolorami zostaną oznaczone zmiany prędkości, podjazdy i zjazdy. Informacje te można szczegółowo przeanalizować, przejrzeć wykresy i porównywać poprzednie przejazdy, by zbadać swoje postępy. Dziennik aktywności można oglądać także w postaci kalendarza. Wszystkie dane są dostępne także w osobistym dzienniku Runtastic.com po synchronizacji.

Aplikacja kosztuje zwykle niecałe 20 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań1 594
Data aktualizacji1 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Runtastic Road Bike PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)