Ruszyła rejestracja na KrakYourNet — tydzień otwartych szkoleń w Krakowie

Ruszyła rejestracja na KrakYourNet — tydzień otwartych szkoleń w Krakowie

04.04.2013 13:50, aktualizacja: 08.04.2013 17:26

KrakYourNet to tygodniowy, otwarty cykl szkoleń poświęconych bezpieczeństwu aplikacji webowych i sieci. W tym roku odbywa się już piąta edycja tego wydarzenia, skupiającego zarówno studentów z Krakowa, jak i specjalistów z branży. Swoją wiedzą dzielą się również pracownicy naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

KrakYourNet trwa tydzień, ale nie oznacza to, że uczestnicy spędzą bite 7 dni na warsztatach. Harmonogram spotkań jest jeszcze w trakcie układania, ale będzie dość luźny — trzeba będzie jednak czasami dokonać wyboru, gdyż szkolenia (w tym roku ma ich być 10) mogą odbywać się równolegle. Poruszone będą takie problemy, jak bezpieczeństwo techniczne i proceduralne systemów, przejmowanie zdalnego terminala, bezpieczeństwo informacji, praca z AppScan czy hakowanie TLS. Będzie można również dowiedzieć się nieco o prawach człowieka w IT i bezpiecznym poruszaniu się w Internecie.

Obraz

Wykład inauguracyjny tegorocznej edycji KrakYourNet pod tytułem „Polityka, strategia… czyli jak zarządzać bezpieczeństwem” rozpocznie się 12 kwietnia o godzinie 17:00. Poprowadzi go Grzegorz Krzemiński — Prezes Zarządu Instytutu Bezpieczeństwa i Informacji. Dodatkowo, w tym roku, po raz pierwszy w historii KrakYourNet, zostanie on zakończone Barcampem :-).

Warsztaty będą odbywać się na terenie AGH. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia. Rejestracja jest otwarta od wczoraj do 10 kwietnia do godziny 20:00. Portal dobreprogramy.pl objął KrakYourNet patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)