S.P.E.C.I.A.L. Nowa seria filmów promocyjnych Fallouta 4 naucza o sile i przetrwaniu

Strona głównaS.P.E.C.I.A.L. Nowa seria filmów promocyjnych Fallouta 4 naucza o sile i przetrwaniu
10.09.2015 21:54
S.P.E.C.I.A.L. Nowa seria filmów promocyjnych Fallouta 4 naucza o sile i przetrwaniu

Oczekiwania na kolejną odsłonę serii Fallout Bethesda umiliła graczom nowym filmikiem promocyjnym. Jest on pierwszym materiałem z serii S.P.E.C.I.A.L (od Strength, Perception, Endurance, Charisma, Intelligence, Agility i Luck – podstawowych atrybutów postaci), która ma za zadanie w efektownej formie wprowadzić graczy w mechanizmy rządzące rozgrywką. A także, rzecz jasna, odpowiednio podgrzać atmosferę.

Fallout 4 S.P.E.C.I.A.L. Video Series - Strength

Po totalnej atomowej zagładzie, odbudowa naszego wspaniałego kraju może zależeć od ciebie. Dlatego Vault-Tec przygotował tę serię edukacyjnych filmów, abyś lepiej zrozumiał siedem atrybutów, które sprawiają, że jesteś S.P.E.C.I.A.L. Dziś opublikowaliśmy pierwszy film serii – zaczynając oczywiście od Siły. Zapoznaj się z nim dobrze, by zapewnić sobie przetrwanie i odkryć, co czyni cię S.P.E.C.I.A.L.

Humorystyczny klip o nazwie „Strength” utrzymuje się w konwencji instruktażowej amerykańskiej kreskówki z lat 50. XX wieku. Nastrój podkreśla świetnie dobrana muzyka, zwalniająca niekiedy w sposób znany z produkcji filmowych z epoki. Całość została doprawiona charakterystyczną dla Fallouta dozą czarnego humoru. Premiera czwartej odsłony serii została zaplanowana na 10 listopada.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (1)