sWeather sWeather 1.8.1

Strona główna Windows Dom Pogoda
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

sWeather to aplikacja pogodowa, która bazuje na usłudze Yahoo! Weather. Wyświetla ona niewielkie okienko z informacjami o warunkach metrologicznych dla wybranych lokalizacji.

sWeather po uruchomieniu dostępny jest w formie ikonki w zasobniku systemowym, za pośrednictwem której informowani jesteśmy o aktualnej temperaturze na zewnątrz. Po jej kliknięciu na ekranie wyświetlane jest niewielkie okienko zawierające już nieco więcej danych metrologicznych dla danego miasta. Zawierają one m.in. najniższą i najwyższą temperaturę, dane o zachmurzeniu, temperaturze odczuwalnej, barometrze, wilgotności, widoczności, wschodzie i zachodzie słońca, a także danych geograficznych danej lokalizacji. Co istotne, aplikacja umożliwia definiowanie więcej niż jednej lokalizacji do monitorowania.

Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji na komputerze. Pomimo braku polskiej wersji językowej jest ono na tyle proste w obsłudze, że nie powinno nikomu przysporzyć żadnych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!