Samsung Galaxy Note 20 Ultra ma być Xbox-fonem. Wyciekła specyfikacja

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ma być Xbox-fonem. Wyciekła specyfikacja

fot. WinFuture
fot. WinFuture
22.07.2020 14:40

Samsung Note 20 Ultra ma ukazać się już wkrótce. Prawdopodobnie zobaczymy go na wydarzeniu Samsung Unpacked 5 sierpnia 2020 roku. Według najnowszego przecieku, telefon ten będzie niezwykle zoptymalizowany pod strumieniowanie gier dostępnych na Xbox.

Samsung Note 20 Ultra powstał we współpracy z Microsoftem. Ma to kilka korzyści

Przede wszystkim, jak donosi portal WinFuture, ma początkowo zapewnić obsługę 90 tytułów z biblioteki Xbox w ramach usługi strumieniowania xCloud.

Dzięki niej zagramy w hity Microsoftu bez konieczności posiadania konsoli i PC-ta. Miałoby to sens, gdyż Samsung zamknął własną usługę tego typu w marcu 2020 roku.

Wcześniej w lutym 2020 dwaj giganci ogłosili współpracę związaną z mobilnym graniem. Najnowsze wieści od WinFuture wydają się więc w pełni wiarygodne.

Partnerstwo Microsoft-Samsung nie ogranicza się tylko do optymalizacji Note 20 Ultra pod strumieniowanie gier. Samsung ma preinstalować aplikacje firmy z Redmond takie, jak Your Phone, aplikacje z pakietu Office 365, LinkedIn oraz OneDrive.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, fot. WinFuture
Samsung Galaxy Note 20 Ultra, fot. WinFuture

Samsung Note 20 Ultra ma potężną specyfikację. Wysokie odświeżanie i imponujący aparat

Niezależnie czy chodzi o granie, czy nie, trzeba przyznać, że wyświetlacz o odświeżaniu 120 Hz (z obsługą VRR) budzi wrażenie. Według przecieku, o którym poinformował WinFuture, telefon ma odznaczać się ekranem o rozdzielczości 3200 x 1440 pikseli i może być to pierwszy smartfon z Gorilla Glass 7.

Smartfon ma posiadać 12 GB RAM i odznaczać się dużą, 4500 mAh baterią, jak również będzie kompatybilny z 5G i Wi-Fi 6.

Raport WinFuture ujawnia, że rysik S Pen ma rekordowo niski poziom opóźnienia, wynoszący zaledwie 9 ms i ma zyskać nowy tryb wyświetlający kursor na ekranie przy skierowaniu rysika w stronę wyświetlacza (bez dotykania go).

potrójny aparat w Samsung Galaxy Note 20 Ultra, fot. WinFuture
potrójny aparat w Samsung Galaxy Note 20 Ultra, fot. WinFuture

Najnowsze doniesienia mówią również o nowym, 108-megapikselowym aparacie głównym wraz z dodatkową kamerą ultrapanoramiczną 12 MP i wysuwaną kamerą także o rozdzielczości 12 MP z możliwością 50X powiększenia.

Przednia kamerka selfie w formie otworu w ekranie ma odznaczać się rozdzielczością 10 MP.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)