Your Phone Your Phone 1.21022.168.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Your Phone to darmowa aplikacja, dzięki której możemy synchronizować dane przechowywane na smartfonie z Androidem 7.0 (lub nowszym) z komputerem pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.

Dostęp do telefonu z PC

Przed rozpoczęciem korzystania z Your Phone trzeba poświęcić dłuższą chwilę na zdefiniowanie rozmaitych ustawień, ale nie jest to szczególnie trudne, bo całość opiera się na postępowaniu zgodnie z instrukcjami prezentowanymi na ekranie. Konieczne jest podanie numeru swojego telefonu i zainstalowanie dodatkowej aplikacji na smartfonie.

Dzięki takim programom jak Your Phone zaoszczędzimy sporo czasu, który normalnie trzeba by przeznaczyć na przesyłanie lub kopiowanie zdjęć z urządzenia przenośnego na dysk twardy komputera. Teraz nie musimy już tego robić, bo po skonfigurowaniu opisywanego narzędzia mamy natychmiastowy dostęp do plików znajdujących się zarówno w pamięci smartfona, jak i zamontowanej w nim karcie SD.

Your Phone może posłużyć także jako narzędzie do wysyłania SMS-ów z komputera, odbieranie powiadomień z telefonu czy też zarządzać danymi z poziomu myszy i klawiatury, co jest znacznie szybsze i wygodniejsze od usuwania plików za pomocą ekranu dotykowego.

Najważniejsze cechy:

  • umożliwia korzystanie z telefonu za pomocą komputera (dostęp do plików, wysyłanie SMS-ów, itp.)
  • łatwa konfiguracja
  • pozwala zaoszczędzić sporo czasu (zapomnij o wysyłaniu zdjęć na maila)
  • nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika
  • wszystkie funkcje są dostępne za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!